Concert Combichrist @Silver Church Club Bucuresti

live-uri cu si despre alte trupe, preview-uri, review-uri, poze...
Post Reply
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Concert Combichrist @Silver Church Club Bucuresti

Post by Sylar »

Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Yap..http://muzica.metropotam.ro/Stiri/2010/ ... rtie-2011/ desi SC nu prea e de ei ca locatie...
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

eh..un contrast orbitor..Madison Square Garden si SC :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Eu habar nu am cum e locatia :P Ma gandesc serios daca sa ma duc sau nu la concert. Pe de o parte nu m-as incumeta, ca i-am mai vazut o data live si in plus sincer nu stiu cum va fi publicul la noi... P de alta parte insa mi-as dori sa ii mai vad o data in actiune :D :D :D
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Locul mie mi-a placut foarte mult. Problema la Anathema a fost ca locul a fost prea mic pentru tot publicul lor devotat, care ramasese o parte la intrare, fara bilete... Ar fi trebuit sa incapa cam 1500-2000 de persoane. Iar acolo mai mult de 1000, ca sardelele, nu incap. Asta a fost singura problema. Noi insa am fost mai norocosi si ne-am pozitionat foarte bine, de unde am vazut, auzit si am respirat perfect. :)
Iar pe margine sunt niste vitrine cu manechine cu costumatii erotice si spectaculoase. :D Le-am fotografiat si am si furat un model :lol:
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

He he, pai atunci merg si numai pentru decor :twisted: :twisted:
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

PEnTRU wrote:Azi s-a dat comunicatul oficial:

http://www.rockxpress.ro/prezentari/combichrist.html

Ooo da, am citit! Ce cadou mai frumos pentru iubita ta decat sa o duci la un concert cu "finutii" astia :lol: :lol: :lol: Mai ales ca din discografie nu lipsesc piesele romantice ca: Happy Fucking Birthday, This Shit Will Fuck You Up, What The Fuck Is Wrong With You? (asta e preferata mea :oops: ), Fuckmachine si sa nu uitam oda inchinata femeii: Shut Up And Swallow :lol: :lol: :lol:
Glumesc evident :P Stiti ca imi plac si astept chiar foarte mult sa ma duc la concert :twisted:
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Exact, cel mai frumos martisor! Sa va vopsiti parul in suvite alb/rosii... 8)
Oricum, sint sigur ca show-ul va fi mult mai tare comparativ cu deschiderile de la Rammstein, chiar daca scena de la SC nu e la fel de impunatoare. Sint curios numai cum se vor desfasura intr-un spatiu atat de mic, la cata energie au si degaja in jur...
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

In caz ca nu ati aflat inca, pentru 75 de euro puteti cumpara un "VERY FUCKING IMPORTANT MONSTER PASS" (asa se cheama), care include:

* A Ticket to the Bukarest performance featuring COMBICHRIST + GUESTS
MORTIIS.
* Early entry into the venue, before doors open to the public
* A pre-show meet-and-greet with Combichrist
* An autographed poster
* An exclusive V.F.I.M. t-shirt
* A souvenir laminate

Details of the Meet and Greet will be emailed to V.F.I.M. buyers a few days before the show

Image

Detalii aici: http://www.superfecta.com/Combichrist/V ... arest.html
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Hmmm... 75 de Euro... e o suma totusi. Dar ramane o idee interesanta pentru fani :twisted:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Dar stiu ca trebuie sa fii fan, nu gluma, sa darui 75 de euro ca sa-i atingi pe Combichrist :)
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Cristina wrote:Dar stiu ca trebuie sa fii fan, nu gluma, sa darui 75 de euro ca sa-i atingi pe Combichrist :)
Dupa cate am vazut pe blogul lor, la stilul de viata nebun pe care il au, mie mi-ar fi frica sa ma aflu in aceeasi incapere cu ei :twisted: Desi de Joe chiar imi place, asa freak cum e el :roll:
Post Reply