Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Top 3 piese Rammstein care nu ne plac!
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> TOPURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 8:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine ai venit pe la noi, sgiea. Smile
Poti fi fanul absolut al unei trupe si sa nu-ti placa anumite piese prea tare sau sa le mai sari din playlist. Dar sa fie putine aceste piese. Smile
Pana la urma, e greu de apreciat acest lucru, pentru ca fiecare simte altfel.
sgiea
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 05/Oct/2010

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 9:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumesc de primire...se pare ca totusi nu e asa inactiv pe cat pare acest forum...adica am uit la datele la care au fost ultmele postari si sunt cam vechi...sper sa aduc un pic de viata pe aici...no eu nu zic ca sunt fan absolut...dar ascult anumite piese in functie de cum ma simt...daca sunt fericti va dati seama ca nu ascult seeman...Oricum este singura trupa in privinta careia pot sa spun ca sunt fan adevarat;)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 9:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte frumos. Forumul este activ "pe portiuni". Intotdeauna a fost asa. In functie de perioade, poate fi agitat sau foarte agitat si poate fi foarte linistit. Cum e acum. E o perioada in care se reiau anumite activitati care ocupa timp.
iohan211
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 23/Ian/2011

MesajTrimis: Mie Ian 26, 2011 8:03 pm    Titlul subiectului: Re: Top 3 piese Rammstein care nu ne plac! Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Cum nu am mai primit de mult ocare, cred ca simt acum nevoia unor castane aruncate asa spre mine cu dispret, de intreg forumul Rolling Eyes . Propun un top al pieselor care nu ne plac in mod deosebit. Cred ca fiecare dintre noi are melodii Rammstein , pe care nu simte nevoia sa le asculte foarte des.Nu cred ca ar trebui sa fie un subiect tabu! Dimpotriva, discutand, poate aceste piese ajung sa ne placa! Incep eu! Embarassed Embarassed
1-Stripped;
2-Liebe Ist Fur Alle Da (piesa);
3-Du hast;

wow Du hast,ma rog mie imi place,si despre acest top mi-e cam greu sa fac unul
Buck dich nu mi-a placut si ca si tine Liebe Ist Fur Alle Da
iohan211
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 23/Ian/2011

MesajTrimis: Mie Ian 26, 2011 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

m1a1carabine a scris:
Ce aveti cu Mutter, Stirb nicht von mir si mai ales Stripped si LIFAD(una din preferatele mele de pe LIFAD) ? Sad
Eu sunt de partea lui Amon , nu am piese sa nu imi placa, dar care sa le mai evit/sa imi placa mai putin ar fi..
3.Liese
2.Klavier
1.Te Quiero Puta!

da mie Strib nich von mir imi place foarte mult
dar ma mir ca nu iti place Te Quiero Puta!,mie mi se pare amuzanta, Smile
liese ma rog e cam trista si o cam evit si eu...
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> TOPURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro