LIFAD pe Facebook

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
Post Reply
User avatar
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 17
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:53 pm
Location: TARGOVISTE

LIFAD pe Facebook

Post by remus1 »

M-am gandit sa deschid un grup si o pagina cu numele nostru pe Facebook! Dar nu stiu daca mi se perminte :cry: !?
Admini vreo sugestie ?
D.R
agenttud
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 134
Joined: Thu Aug 22, 2013 9:36 pm

Post by agenttud »

Teoretic, deja exista o pagina de Facebook, RAMMSTEIN ROMANIA, dar nu e oficiala... Cred ca a fost facuta de un utilizator, Mike the Revelator, iar, din cate am inteles de la Cristina, nu are absolut nicio legatura cu rammstein.ro sau LIFAD Romania. Cel mai bine e sa vorbesti cu Cristina si, daca are o opinie buna, sa lasi conducerea oficiala sa actioneze... Asta e parerea mea.[/url]
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Facebook-ul este la liber pentru toata lumea:) Nimeni nu iti poate interzice nimic. Insa, stim sigur ca cei din management nu recunosc alte comunitati deocamdata, cel putin cele de pe facebook sint ignorate complet, asta fiind si firesc fiindca acolo fiecare face ce vrea si cum vrea.
Comunitatile oficial recunoscute in lume sint cele care tin de diferite site-uri. De asta nici nu am facut pana acum un cont pe facebook.
Insa, pentru a evita o noua confuzie, te-am ruga sa nu folosesti acelasi nume LIFAD ROMANIA si pe facebook. Poti sa alegi alt nume...
Multumim!
User avatar
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 17
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:53 pm
Location: TARGOVISTE

Post by remus1 »

Stiu de R+ Romania!
Eu ma gandeam sa ne extindem si acolo (banuiesc ca aveti cont de FB) si ar fi fost pagina si grupul oficial al Lifad Ro. Asta era ideea mea! Sa fim si pe Facebook. De asta am si intrebat!
D.R
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Bineinteles ca ne-am gandit si noi la aceasta varianta, insa avand in vedere ca FB-ul e plin de sute de pagini dedicate trupei, alandala, si avand in vedere cele spuse de PEnTRU mai sus, deocamdata nu dorim o astfel de varianta. Daca va fi cazul, o vom crea.
Daca totusi doresti sa creezi si tu o pagina dedicata trupei, asa cum a mentionat si PEnTRU, din partea ta, te rugam sa ii dai orice alta titulatura. Multumim.
User avatar
remus1
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 17
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:53 pm
Location: TARGOVISTE

Post by remus1 »

Am inteles :) ! Am deja o pagina cu un alt nume!
Deci daca va decideti sa creati ceva pe FB nu ezitati sa imi dati un semnal!
Si pe forum mi-ar place sa fiu moderator,dar sunt nou aici. Vreau sa capat ceva experienta/vechime si ma voi implica si aici,bineinteles daca se poate :D
D.R
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Multumim, te vm anunta cand va fi nevoie :)
Post Reply