Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Tricouri rammstein.ro
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Voteaza varianta preferata
varianta 1
50%
 50%  [ 12 ]
varianta 2
0%
 0%  [ 0 ]
varianta 3
16%
 16%  [ 4 ]
varianta 4
33%
 33%  [ 8 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 5:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se rezolva, AVA, fara probleme. Smile
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 6:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@AVA
La noi in oras este o imprimerie care face si pe girlie, si iti vand ei tricourile de la inceput. Daca te decizi sa iti faci, eu te pot ajuta cu cea mai mare placere Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 7:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai da ...normal,cu tricoul lor ca nu ma complic sa-l cumpar dinainte... . dar nu au si site online?...ar fi foarte fain ca as comanda direct. multumesc mult rapunzel! Laughing
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 7:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din pacate nu au un site de pe care poti comanda online... Iti trimit pm cu datele pe care le stiu eu.
Sus
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 04/Mar/2010

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 1:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Acum mai mult timp am zis c'o sa'mi fac tricoul cu marker'ul cu vopsea si o sa postez imagini daca nu iese un fiasco. Razz
N'am postat pana acum fiindca am terminat de facut tricoul doar cu o zi inainte de R+ day si n'am avut acces la net in perioada aia, daar (din fericire vopseaua s'a impregnat calumea si nu s'a luat nici dupa ce am spalat petele de guiness) postez acum: ^_^

I'm really proud of it Smile si chiar am avut senzatia ca sunt part of a team, iar tricourile's uniforma echipei Very Happy

EDIT: (de curand am primit o fotografie in care se vede nice t'shirtu Very Happy)

Ultima modificare efectuata de catre Assasimon la Mar Iun 29, 2010 8:20 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 1:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ah..motivul pentru care am ales sa nu-mi fac tricou si sapca(sper ca nu v-ati suparat) a fost tocmai pt a accentua faptul ca sunt rebelul forumului Laughing Laughing Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 1:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daaa, de mare efect tricoul lui Assasimon, a facut senzatie Very Happy Cred ca am poze facute cu el, dar inca nu sint descarcate...

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 1:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@PEnTRU: ^_^ thanks Very Happy
@Sylar: Genrale, e normal sa iesi in evidenta printre ostashi Razz
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 1:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Assasimon- te superi daca iti fur ideea? Twisted Evil
Sus
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 1:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

No problem Wink N'am inregistrat drepturi de autor Razz
AVA
General
General

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 2:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

buna ideea dar nu ma pricep la vopsele si trebuie sa gasesc o varianta de a scrie si pe tricou negru...gasesc eu o solutie...vreau sa-mi fac un tricou cu versuri si logo cu Rammstein-bineinteles.
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 11:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte fain tricoul lui Assasimon. Mi-a placut la nebunie. Nu stiu de ce nu am facut mai multe fotografii...
R19wew
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 11/Dec/2014

MesajTrimis: Joi Dec 11, 2014 5:22 pm    Titlul subiectului: Tricouri rammste Raspunde cu citat (quote)

Nice tricoul car cam scump pentru un tricou da ma rog e la inceput Succes la vanzari

Dar cei care cumpara tricourile vin in portofelul firmei gameszone sau tie rattik?
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pagina 11 din 11

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro