Despre LIFAD ROMANIA

- comunitatea fanilor din ROMANIA
User avatar
viorel81
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 9
Joined: Thu Sep 17, 2009 9:34 am
Location: bucuresti

Post by viorel81 »

La multi Ani !! Till .... \m/
Viorel
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Dragi prieteni,

Pentru ca se pare ca proiectul international "Wir halten zusammen" a esuat, vom crea in curand o sectiune cu fotografiile de anul trecut de la Ateneu.
Cei care ati fost acolo si doriti sa le aveti va rog sa imi trimiteti un mail pe cristina@rammstein.ro, pentru ca am schimbat platforma de e-mail si nu mai am toate contactele.

Multumesc!
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

Ti-am trimis mail,
Multumesc mult!
”Wenn ihr keine Antwort wisst
Richtig ist was richtig ist”
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Da' ce au patit amicii sovietici de nu mai fac filmul?
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Scuze de intarziere, nu au patit nimic, dar cica a fost un esec proiectul asta international. Nu s-au strans filme, nu s-au strans oameni. Acum un austriac propune un nou proiect de si mai mare amploare, cu tot felul de manifestari.
Pana la urma cred ca lipsa timpului e cea mai mare problema peste tot, mai ales cu cei care lucreaza si nu sunt studenti.

De aceea, vom posta pe site pozele de anul trecut si ma gandesc ca si filmuletele merita a fi postate.

Gaby, nu ai de ce, eu multumesc mult!
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Si uite ca, in sfarsit, am urcat si pozele cu pricina pe noul site, cu ocazia schimbarii:

http://rammstein.ro/wir-halten-zusammen-lifad-romania/
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Nu ştiu dacă am apucat să mai vorbim despre asta sau în care dintre thread-uri, dar în 2020 s-a făcut un proiect internaţional haos, care se cheamă RAMM4.
Trebuia să ne strângem mai mulţi şi să cântăm piesa, cu ceva recuzită simplă/decor care să sugereze de unde venim. Pentru că proiectul a fost iniţiat de sud-americani, la noi a ajuns iarna şi ar fi fost imposibil ca în februarie să ne strâmgem mai mulţi într-un loc şi să facem asta (era chiar înainte de pandemie).
Nu ştiu dacă a apucat cineva să vadă :)
Post Reply