Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

now i`m listening to...
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 183, 184, 185  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 9:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu ascult asta Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Qw_sm1uYZUA
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 11:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mihaela a scris:
Rammstein-JIHAD!

E superba dar nu cred ca sunt ei ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 12:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna sa va fie inima,totusi, in afara de mine, mai asculta cineva Rammstein pe aici? Sau ,reformulez, -Mai aveti timp de Rammstein?

In meniul meu de azi...Rammstein -Völkerball
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 4:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bineinteles, AVA, eu ascult tot timpul.. aici insa, postez doar atunci cand ascult alte trupe (artisti).. de exemplu, acum ascult cu mare placere laura lavric cu inegalabilul hit:
foaie verde din campii,
mie-mi plac eisidisi..
si m-oi rockari cu foc
de la black la thunderstruck...
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 4:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Samael - Solar Soul

Jihad e cantata de Kovenant..nu de Rammstein..se si aude clar ca e black industrial

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 6:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laurentiu a scris:
.. de exemplu, acum ascult cu mare placere laura lavric cu inegalabilul hit:
foaie verde din campii,
mie-mi plac eisidisi..
si m-oi rockari cu foc
de la black la thunderstruck...

ha!ha! auditie placuta!
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 8:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laurentiu a scris:
de exemplu, acum ascult cu mare placere laura lavric

Am vaga impresie ca vii la AC/DC cu Laura Lavric...

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 8:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
Buna sa va fie inima,totusi, in afara de mine, mai asculta cineva Rammstein pe aici? Sau ,reformulez, -Mai aveti timp de Rammstein?

In meniul meu de azi...Rammstein -Völkerball

Eu ii ascult cam o ora zilnic, jumatate cand ma duc la lucru, la casti, si jumatate cand ma intorc. Chiar ma gandeam ca ar mai trebui sa variez muzica pe care o ascult dimineata, dar nu ma lasa inima Embarassed
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 8:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hmm..urati-ma pt asta..dar mie chiar nu-mi plac Pantera..ori din cauza ca am gusturi foarte diversificate (de la Dark Funeral la Natalie Imbruglia si la Yann Tiersen) ori nu stiu..dar pur si simplu nu-mi intra la suflet

Sirenia - Meridian

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 8:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ca nu-ti plac Pantera nu are nici o legatura cu faptul ca ai gusturi foarte diversificate. nu esti singurul care are gusturi foarte diversificate.
are legatura cu faptul ca nu-ti plac pur si simplu, ca nu te ating Smile
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 8:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asa e .. pana la urma, aici nu e vorba de un fan club pantera.. de exemplu, nici eu nu-i mai ascult de o caruta de ani, insa ma intorc cateodata la ei cu placere
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 10:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
hmm..urati-ma pt asta..dar mie chiar nu-mi plac Pantera.

bine ca ai pus problema, oricum doream sa intreb si eu daca este vreo problema sa nu-mi placa toate formatiile de care se pomeneste aici...sau?
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 10:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai, eu de obicei spun ce gandesc si ce imi place, mai ales in privinta muzicii pe care o ascult Embarassed Pentru ca am vazut ca noi de aici suntem deschisi la minte si ne acceptam asa cum suntem, fara sa incercam sa ne schimbam unii pe altii. Si de asta imi pace asa de mult sa vin aici, ca ma simt ca acasa (am mai spus asta Very Happy ).
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 10:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rage Against The Machine - Wake Up

Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 13, 2010 11:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel a scris:
Mai, eu de obicei spun ce gandesc si ce imi place, mai ales in privinta muzicii pe care o ascult Embarassed

Sa stii ca se observa de la o posta ca esti foarte sincera...si este foarte bine. Spre rusinea mea, eu am evitat unele subiecte tocmai pt a nu fi nevoita sa devin ipocrita;vazand cu cata sinceritate spui tu "imi place cutare sau nu" sunt sigura ca m-am inselat cu acest comportament.
nu inseamna ca nu ascult si altceva dar procentajul este mai mic (in orice caz nu Laura Lavric )

Ultima modificare efectuata AVA la Mie Mai 19, 2010 3:54 pm, modificat de 2 ori in total
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 183, 184, 185  Urmatoare
Pagina 51 din 185

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro