now i`m listening to...

ce mai ascultam, discografie diversa, ce ne place, ce nu...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Cristina wrote:cui nu-i place muzica pe care o ascult eu, va fi banat, surghiunit si pus la munca silnica in folosul comunitatii mbunduane. Tz tz tz... primii vizati sunt Rapunzel si Sambit. Nu le plac Pantera si Anathema. Tz tz tz... ce lipsa de respect... 8)
Aoleoooo! Pai eu cu ce am gresit, ca de Anathema nu am zis niciodata nimic, iar de Pantera nu poate fi vorba sa nu imi placa, la ce pasiune am facut in ultima saptamana pentru Anselmo :twisted: :twisted: Ioi, cred ca am ajuns ca si copilul ala rau pe care il pun parintii la colt, chiar si cand nu a facut nici o boacana :lol: Dar eu tot va iubesc!

Englezul de imi place mie e Mika :P
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Linkin Park - Numb (dupa obsesia 30 seconds to Mars) urmeaza LP obsession
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Rapunzel, ai scuzele mele profunde :D Am vrut sa scriu de AVA ca nu-i plac Pantera, ca parca ea a zis ca nu-i prea plac. Sau cine a zis? Anyway... :D numai stiu cine a zis :lol:
Iertare, Rapunzel! :P
Ma gandeam la tine ca il asculti pe Mika si te-am trecut din greseala la capitolul "cei care nu asculta aceeasi muzica cu mine, le iau pielea de pe dansii" :lol:
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Eu eram ala cu Pantera :P

Drowning Pool - Bodies (Chris Vrenna xXx mix)
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

aha! si te ascundeai si taceai malc! si le lasai pe bietele fete sa-mi incape pe mainile neinduratoare! data viitoare te voi gasi si in gaura de sarpe sau de viezure paros. sa faci bine sa-ti placa Laura Lavric! mie deja imi place, din solidaritate cu prietenul Laurentiu. :P

deci, suntem oameni sau dansator? (The Killers - "Are we human or are we dancer?" :lol: :lol: :lol:
Last edited by Cristina on Fri May 14, 2010 9:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

welcome to the Mafia :lol: ...motto-ul nostru este:"Referitor la cele intrebate despre cele intamplate , nu stiu nimic"
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Laurentiu, ca mai toata lumea am inteles ce ai scrisImage ,ai aprecierile mele. O singura intrebare:"-Ce cauta bietul Wilhelm Cuceritorul in povestea cu Macedon?" pentru el trebuie sa ne spui alta balada, dar sa fie tot asa, ca primaImage
Cristina, si mie imi plac multi artisti de care se vorbeste pe forum, inclusiv Pantera insa nu-i am ca preferati... deci nu-i ascult in fiecare zi. Cat despre "pokemoni" vorba ta ,nu-si au locul in viata mea iar daca vreodata tind spre asa ceva inseamna ca am luat-o razna.
Last edited by AVA on Sat May 15, 2010 9:47 am, edited 1 time in total.
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

COMBICHRIST - What The Fuck Is Wrong With You?
Image
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

^nothing is wrong with me :P

Gregorian - Engel
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

don't like pantera & anathema :) (i like SOAD, SOB, In flames si METALLICA.....)

my P.C. - hat....poc...scart (seamana cu doamna laura cea cu dirim dim din :lol: :lol: )
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Azi m-am hotarat! Ascult Billy Idol-probabil voi insista pe cele mai lente melodii...ca's nervoasa!(Sweet Sixteen,Prodigal blues,Endless Sleep,Lady Do Or Die,John Wayne,One Night, One Chance)
Sylar, nu stiu daca ai aflat dar in 2006 s-a produs minunea. Greu de crezut insa Billy Idol a inregistrat un album cu, Cantece de Craciun, se numeste "Happy Holidays" dupa ce in 2005 lansase albumul rock Devil's Playground.Dar nu mai spune la nimeni ...de colinzi Image
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

laura lavric - back in black...
P.S. AVA, as fi scris cate ceva despre wilhelm, insa imaginatia mea este atat de saraca, spiritul mie gol iar mintea intunecata de aceasta reusita inimaginabila a laurei lavric, cantand, suierand pe sub mustata balada lui negru voda: back in black..
ohne dich kann ich nicht sein...
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

@AVA:stiu ca tocma i-am scos toate albumele lui :D ..iar acum

Billy Idol - L.A. Woman
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

L.A. Woman -cover dupa The Doors!
Laurentiu , nu te grabi! La vremea "care este", cred ca la toti imaginatia lasa de dorit !!!! In TM ploua, si ploua tare... :(
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Amorphis - Skyforger
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Post Reply