Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Rammstein in Romania
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 57, 58, 59  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Iun 06, 2010 6:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

V.T. = Vlad Tepes?

@rocky_stein
Nu te vad bine, te-a luat la ochi! Laughing Laughing Laughing
La concert neaparat sa te deghizezi!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dragos_gp
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 3:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
@Rocky:iarta-l..ca nu prea are simtul umorului (uita-te la locatie si ai sa intelegi)

Chiar uitati-va la locatie si dupa ce va uitati Sylar o sa ne spuna ce e cu ea. Eu deja astept sa vad ce e cu ea ... ca de inteles nu am inteles nimic.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Sylar
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 4:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Unii bucuresteni sunt mai lipsiti de simtul umorului,mai retrasi,cam lipsiti de incredere..atata tot..nu am nimic personal cu voi..doar ca asta imi e impresia dupa ce am fost prin Bucuresti de vreo 5 ori in ultimii 3 ani..si de fiecare data..nu am avut niciun regret ca am plecat din acel oras..cum am regrete cand plec din Brasov sau Constanta sau Suceava

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 6:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu nu am cunoscut niciun bucurestean tacut si retras, ar fi excelent!
doar galagiosi, obraznici si nesimtiti. cu exceptia lui Rammy, el e un baiat de nota 20:) el posta aici ca "benzin" sau ceva de genul
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai oameni buni , e drept ca in discutia aceasta ppocit a agitat spiritele si a sarit calul dar nu pt ca este bucurestean...Il rugam sa se calmeze iar restul...lasati cearta si orgoliile. Suntem fani Rammstein si nu mai conteaza din ce zona a tarii suntem fiecare. Stiu ce zic... din proprie experienta ... Si eu m-am bumbacit cu Sambit pana la urma fara nici un rost...Oameni de calitate si oameni de nimic gasesti peste tot ...Asa ca...Vorba unui onorabil domnisor de pe forum "Why So Serious?"
Sus
alexramm
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 20/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bai slayer, tu chiar crezi k reusesti sa cunosti un intreg oras doar vizitandu-l de 5 ori in trei ani???
gandeste innainte sa vorbesti prosti... nu-s din bucuresti dar locuiesc aici de 2 ani si habar n-ai cat de bine poate fi, acum daca tu esti un moldovean crispat... te inteleg....invata sa cunosti apoi sa judeci!!!
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1..nickul meu e Sylar
2..asta e parerea mea..pana acum
3..citreste naibii ce am scris..nu am nimic personal cu bucurestenii..daca tie ti-i bine acolo..bravo tie

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze.de dublu post..nu am vrut sa jignesc pe nimeni..ci doar am sarit in apararea lui rocky..care a facut o gluma la adresa lui ppocit sau care o fi nickul sau..iar el a luat-o in serios..asa ca i-am raspuns si eu serios

Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu pot decat sa subliniez ce a spus AVA, si sa adaug ca, pana la urma, venim aici ca sa ne simtim bine, si nu trebuie sa uitam asta.
Eu personal prefer sa nu iau nimic din ce se vorbeste aici personal, suntem multi si foarte diferiti. Si apoi, vorba cuiva, daca ne-am intelege cu totii bine mereu, ce atmosfera plicticoasa ar domni pe aici! Laughing Laughing
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
1..nickul meu e Sylar

Ia si tu partea pozitiva a lucrurilor, Slayer e un nume chiar foarte frumos Embarassed Very Happy Laughing
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa revenim on-topic, ca altfel va ard pe toti, vorba impuscatului: romani, maghiari sau de alte nationalitati... Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aa... on topic, am zis!

Later edit: haha, Sylar si-a sters iute un post Laughing Smechere!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce si pe mine? ce am mai facut de data asta?sau biata Rapunzel...
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deci recunosti ca esti vinovata! Twisted Evil

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 7:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aaa, la ce topic era? Exact! Azi am vazut si eu un afis cu festivalul la mine in oras, dar Rammstein nu erau pe el, doar the big four. Desteptii tare aia care nu i-au inclus si pe ei in cei patru (IMHO)! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> LIVE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 57, 58, 59  Urmatoare
Pagina 45 din 59

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro