Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

now i`m listening to...
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 183, 184, 185  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Recunosc ca era tare bine Till in "Engel"... Nici acum nu-i rau deloc...
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hey..cui nu i-ar place sa aiba corpul si flamethrower-ul lui Till?

iar cum..cel mai mediatizat clip...Ich Will

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doamne, eu chiar ca am ceva bug la creier! Ca am vazut clipul de la Keine Lust de n ori pana azi, si doar acum le-am vazut pe gagicile alea dezbracate cu aruncatoarele de flacari Laughing Laughing Cred ca m-am concentrat prea mult pe grasani Laughing

Till in Ich Will mi se pare cel mai frumos Embarassed Embarassed
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
iar cum..cel mai mediatizat clip...Ich Will

...si as adauga, cu un efect live naucitor!!!! Veti vedea pe 27!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eh, ce seara frumoasa am avut cu atatea videoclipuri bune Very Happy Very Happy Mai avem inca vreun sfert de ora, sa vedem care e urmatorul! Eu vreau Haifisch Very Happy
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

slabe sanse..cred ca vor incheia cu Mutter

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel a scris:
Doamne, eu chiar ca am ceva bug la creier! Ca am vazut clipul de la Keine Lust de n ori pana azi, si doar acum le-am vazut pe gagicile alea dezbracate cu aruncatoarele de flacari Laughing Laughing Cred ca m-am concentrat prea mult pe grasani Laughing

Till in Ich Will mi se pare cel mai frumos Embarassed Embarassed

Circula doua versiuni, una cu si una fara, si poate de-aia. In orice caz nu stiu/nu inteleg de ce sunt doua, dar ce conteaza? Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce mai poate urmari Rapunzel in clipurile Rammstein? Un sarpe in Engel, ziaristi in Ich Will, un vapor in Seeman, niste modele in...Das Modell, lupi in Du riechst so gut, mere in Sonne, furnici in Links 2 3 4, o cioara in Mutter, un snowboard in Feuer frei!, niste somalezi in Amerika, zapada in Ohne dich, o cisterna in Benzin, tricolorul in Rosenrot, un semafor in Mann gegen Mann, un ziar in Pussy si un aparat foto in Haifisch.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing
Desi nici eu nu am vazut unele din cele pe care le-ai zis Laughing Cioara in Mutter?? Snowboard in Feuer frei!???
In schimb tricolorul din Rosenrot stiu ca mi-a sarit in ochi din prima vizionare Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 9:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
Ce mai poate urmari Rapunzel in clipurile Rammstein? Un sarpe in Engel, ziaristi in Ich Will, un vapor in Seeman, niste modele in...Das Modell, lupi in Du riechst so gut, mere in Sonne, furnici in Links 2 3 4, o cioara in Mutter, un snowboard in Feuer frei!, niste somalezi in Amerika, zapada in Ohne dich, o cisterna in Benzin, tricolorul in Rosenrot, un semafor in Mann gegen Mann, un ziar in Pussy si un aparat foto in Haifisch.

Aaaah, deci mai era ceva in afara de cei 6 in clipuri???? Shocked Shocked Imi pare rau, dar Till imi ocupa intregul camp vizual... In plus, obosesc daca ma concentrez pe mai multe lucruri in acelasi timp Laughing Laughing E o selectie naturala pana la urma, tine de supravietuirea speciei (mele Laughing )!

@Mihnea22
Esti un gentleman, m-ai scos cumva cumva Very Happy
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 10:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si pentru Cristina, daca tot n-a avut parte de asta pe TV azi Very Happy

Nu e cel mai stralucit... Mai bun e originalul Razz
Sus
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 10:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-am uitat la Mutter dar imi este imposibil sa vad vreo cioara.. Este cumva chestia aia pe care Till o atinge la sfarsit?

ON: Subway to Sally - Seemannslied
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 10:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Metallica - King Nothing

Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Lun Iun 07, 2010 10:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Danke, Rapunzel. Originalul e intotdeauna cel mai bun. Very Happy
dragos_gp
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Iun 08, 2010 9:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aerosmith - Dream On
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 183, 184, 185  Urmatoare
Pagina 67 din 185

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro