Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Off-topic
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 136, 137, 138  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sylar
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iun 09, 2010 10:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hmm..da cine e Joey Tempest? Laughing Laughing (scuzati-mi entuziasmul asta sado-maso-bizar)..da am avut azi examen si de aia am chef sa rad azi) Laughing Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iun 10, 2010 3:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

EUROPE-nu e el urat nici acum...
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Iun 10, 2010 11:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stiam cine e..dar ma intindeam si eu cu gluma Very Happy Very Happy

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Iun 10, 2010 12:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sincer ,ma gandeam eu ca nu se poate sa nu stii insa o culoare in plus nu strica la forum Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2010 1:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am fost aseara la concertul Eric Clapton & Steve Winwood in Bucuresti. Nu sint mare fan (recunosc ca pe alocuri chiar m-am plictisit), mai mult am ajuns ca sa fac poze. Partea "haioasa" e ca photo-pit-ul (zona de unde fac poze fotografii acreditati) era situat langa pupitrul de mixaj, undeva la vreo 50 de m distanta de scena!!! La mirarea fireasca, fiindca nu s-a mai intamplat asta pe nicaieri si la niciun concert pana acum, am primit urmatorul raspuns: e cererea lui Clapton fiindca la un vechi concert de-a lui fotografii din fata scenei s-au luat la bataie Very Happy Very Happy Astfel omu' nu mai vrea sa vada in fata lui specimene cu aparate foto. F Frumos! Laughing
Asa ca, usor resemnati, ne-am luat jucariile si am stat cumintei la mijlocul terenului incercand sa ne facem treaba mai mult sau mai putin bine.
In cazul meu iata ce a iesit:
http://www.rockxpress.ro/galerii/clapton.html

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2010 1:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@PEnTRU
Faine pozele! Mai ales in conditiile in care a trebuit sa lucrezi...

Ma distreaza si ingrijoreaza atitudinea asta din ce in ce mai pregnanta fata de fotografi. Incet incet ne transformam in inamicul public al tuturor. Atatea priviri urate cate primes cand am aparatul la ochi, nu primesc in nici o alta ocazie! Dar pe asta cu Clapton chiar ca nu am inteles-o! In loc sa se bucure ca inca creaza asa emotii in jurul sau! Twisted Evil Twisted Evil
Sus
st.spell
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 12/Iun/2010

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2010 7:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

locul perfect pentru parinti manelisti si experiente...marcante Laughing Laughing Laughing
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rapunzel!ce ne facem...SOS-sunt membrii noi...posteaza mai mult ca noi! Laughing
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

He he, foarte bine! Cu cat mai multi, cu atat mai bine! Trebuie sa recunosti ca meritam o vacanta, ca eu deja incepusem sa ma simt ca postacul de serviciu, cand ma uitam pe prima pagina Laughing Laughing
Sus
st.spell
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing vine unul,iese altul.facem cu schimbul cand suntem epuizati Laughing Laughing
Sus
Shilo
General
General

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

st.spell .... dar ce este la tine la avatar?
Par? Mar? Gutui?
Al cui?
General
General

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cred ca e parul ei Very Happy

Sus
Shilo
General
General

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sau al lui!
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 3:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu nu..nu al lui.
Al ei .sunt o....ea Smile)
Btw,sunt Alexandra.Nice to meet you. Laughing
Sus
st.spell
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2010 6:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

maaama ce vreme e acum in Bv. peste vreo 5 minute vine si grindina Embarassed Laughing
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> DIVERSE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 136, 137, 138  Urmatoare
Pagina 22 din 138

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro