Tricouri rammstein.ro

cand ai ceva de anuntat si vrei sa afle lumea...

Voteaza varianta preferata

varianta 1
12
50%
varianta 2
0
No votes
varianta 3
4
17%
varianta 4
8
33%
 
Total votes: 24

User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

WOW :shock: :shock:
Imi imaginam ca o sa arate bine, dar mi-au depasit asteptarile! Arata extraordinar! Si nu exagenrez cand zic asta, imi plac la nebunie! Si rosul ala e un rosu tare reusit! Ce mai, pe mine m-ai facut fericita in seara asta cu poza cu bascutele :D
User avatar
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 76
Joined: Thu Sep 17, 2009 1:24 am
Location: Braila
Contact:

Post by Mihai »

PEnTRU wrote: Sa apuce sa doarma nitel si cei care vor participa la "after The Big 4 night" :twisted:

Salut!
E posibil ca cei in cauza sa doarma in locul unde au asistat la '' The Big 4''? in sensul ca vreau foarte foarte mult sa prind loc cat mai in fata dar sa ma intalnesc si cu voi! Accesul parca se face la 12, deci o sa fie un pic dificil :?
Este ok daca imi fac prima varianta de tricou? sau s-a stabilit una dintre ele si eu nu am observat? :oops:

Best wishes, Mihai
Image
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Este ok daca iti faci orice varianta vrei din cele 4. :)
Rapunzel, rosul este in realitate mai frumos. E rosu aprins. Ma bucur mult ca va place. Aveam mici emotii. :)
User avatar
Mihaela
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 153
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:57 am
Location: Brasov

Post by Mihaela »

Foarte frumoase,sepcile Cristina.Sper ca nu m-ai uitat....si eu vreau
Rammstein sei Dank!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Nu te-am uitat, Mihaela. Ai si tu sapca :)
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

si mie mi-a sosit avizul , maine ridic sepcile.multumesc
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Am tricou. Astept si sapca s a fiu in uniforma completa
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

Daca nu va fi cu suparare, eu ma voi angaja la facut tricou de mana ^_^ cu marker cu vopsea negru pe tricou alb. Tot dupa designul echipei R+.ro (findcaaa... buget too low to handle :oops: ). Sper sa'mi iasa :D
Postez photo of it daca nu e jalnic :lol:
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

eu am primit sepcile...si chiar daca nu sunt acolo am sa ma bucur pentru voi...purtand si sapca. Multumesc frumos inca o data. Este foarte frumoasa,de calitate si potrivita momentului.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Iar noi vom bea o bere pentru toti cei care nu au putut veni: AVA, Sambit, Andrei, Cri5tihp93 etc. Veti fi cu noi :)
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

multumim din suflet!Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Imi pare rau ca nu puteti veni :cry: Dar stiu ca fiecare are motivele lui serioase, si imaginez cat de greu va este... Eu promit sa ma agit si pentru voi, si o sa ma gandesc mult la voi, mai ales la AVA (din solidaritate si nu numai...)

Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Haideti mai ca suntem rockeri. Trebuie sa fim duri sau macar sa parem duri :lol: :lol: Ok , atat eu cat si ceilalti care ramanem acasa cu siguranta intram in depresie insa pana la urma suntem oameni maturi care trebuie sa accepte situatia(vorbeste AVA care, plange, tipa, care in curand incepe spartul farfuriilor si a paharelor...) darImage. Lasand gluma la o parte, va rog insistent sa traiti la maximum acest moment, sa va distrati ,sa va bucurati...nu uitati ca o faceti si pentru noi. Si sa o faceti ca la carte cu bere, cu zambete ,cu tachinari...asa cum ne-am obisnuit toti aici. Bucuria voastra este si a noastra...v-o spun din tot sufletul.
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Asa sa ne ajute Dumnezeu! Amin!
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Stiti ce va rog si eu, Cristina si PEnTRU ? sa lasati tiparele pentru tricouri aici pe forum,pentru ca noi ,timisorenii ducem lipsa de imprimerii de calitate. Eu inca sper sa-mi fac, sa gasesc macar un site care imi face pe girlie...chiar daca nu vin la concert vreau aceste tricouri si imi trebuiesc aceste tipare . Am copiat poza lor in calculator dar stiti cum e...daca se poate...multumesc.
Post Reply