Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sonisphere 2010
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> CONCERTE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Mache
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 17/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Atunci asa sa ramana stabilit! Wink

Se spune ca sunt unii colegi de forum care au probleme sa vorbeasca, dupa concertul de aseara. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 12:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se prea poate. Am observat un fenomen ciudat...foarte multi vizitatori anonimi si putine logari...bine, acum mai trebuie sa se tina cont si de oboseala publicului. Multi au avut un drum greu de intoarcere acasa...vin ei sa ne povesteasca...sunt sigura.Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dragos_gp
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 1:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fara voce si fara cuvinte ... dar a meritat!

Un super spectacol !!!!!!!!!!!!

Am fost milimetri sa prind batul lui Christoph Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 2:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

avaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, te-am vazut, erai sub forma de pescarus nu ? sa stii ca am baut berea aia pentru tine, pentru noi (chiar daca nu m-am intalnit cu voi) pentru Rammstein ..... Rolling Eyes
Rührt euch nicht!"
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 3:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cel mai mult mi-a placut de Anathema..Good afternoon Bucharest not Budapest like James(Hetfield) said...those fucking americans

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rocky_stein a scris:
avaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, te-am vazut, erai sub forma de pescarus nu ? sa stii ca am baut berea aia pentru tine, pentru noi (chiar daca nu m-am intalnit cu voi) pentru Rammstein ..... Rolling Eyes

AHA! Si eu care credeam ca trec neobservata! Laughing Multumesc ca te-ai gandit si la mine! Wink ...Important este ca ati trait un moment unic!
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 8:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poze de la ziua 3 (dupa ce am reusit sa dorm si eu 4 ore!!!!!!!!!):

http://www.rockxpress.ro/galerii/sonisphere/sonisphere.html

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Shilo
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 9:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rocky_stein a scris:
(chiar daca nu m-am intalnit cu voi):

Da chiar, de ce nu ai venit sa ne vezi? Rolling Eyes
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 10:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo a scris:
Da chiar, de ce nu ai venit sa ne vezi? Rolling Eyes

pai mi-a fost frica de tine, daca iti cadeam cu tronc si mai rau (adu-ti aminte ce au ras fetele de noi cand ai zis de mine ca sunt nu stiu cum in avatar)

lasand gluma la o parte, am vrut sa plec sa va caut, da' am cam fost legat de cineva, am avut bilet in normal, am stat pe undeva prin dreapta scenei si mai in spate.......oricum v-am stiut acolo in flacari si in respiratia monstruasa a lui Till si m-am simtit ca si cum as fi fost langa voi, l-am vazut la un moment dat pe PEnTRU (ce scund esti Laughing ) ma bucur ca am avut parte de o familie de oameni atat de mare, oameni in adevaratul sens al cuvantului.......de intalnit o sa ne mai intalnim noi, la urmatorul concert sau daca nu va astept la cabinet Laughing nu uitati "Rammstein va iubeste"
Rührt euch nicht!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 10:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai domn' doctor, sa fii tu acolo si sa nu mergi la gasca...vai , vai de eram eu in locul tau!... Laughing (vai ce dor imi era de voi Wink Wink )

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mar Iun 29, 2010 4:57 pm, modificat de 1 data in total
Sus
vlaad
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 23/Iun/2010

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 10:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si mie mi-a parut rau ca a trebuit sa plec asa repede , blitzkrieg , lung drumul pana la zalau Razz

PS: Apai daca si PEnTRU e scund pfeu.Poate ti s-a parut ... pe langa scena aia mare.
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 11:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vlaad a scris:
PS: Apai daca si PEnTRU e scund pfeu.Poate ti s-a parut ... pe langa scena aia mare.

Laughing era o aluzie, chiar e inalt Laughing
Rührt euch nicht!"
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 4:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@PEnTRU
Foarte faine pozele din toate cele trei zile Very Happy Azi am stat vreo ora si m-am uitat la ele mai in liniste si sunt intr-adevar mortale! Nu numai cele cu Rammstein, care merita un post separat Twisted Evil In afara de ele, preferatele mele sunt cele cu Metallica. Cea de-a treia poza cu James este bestiala, de-ar fi un pic mai mare mi-as face-o wallpaper Rolling Eyes

Oricum, intreg festivalul a fost extraordinar pentru mine! Mi-au placut la nebunie Volbeat, Metallica (I'm in love ) si Stone Sour Very Happy Si trofeul il iau cei de la Anathema, pentru oamenii care sunt in spatele scenei Very Happy
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 4:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel a scris:
Si trofeul il iau cei de la Anathema, pentru oamenii care sunt in spatele scenei Very Happy

Inclusiv Gospodina Metalista Cool
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 6:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing
Gospodina, gospodina, da ai vazut ce talente secrete avea Twisted Evil Twisted Evil
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> CONCERTE Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Urmatoare
Pagina 25 din 31

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro