Rammstein in Romania

date de turneu, review-uri, fotografii din concerte etc...

Moderator: Cristina

AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Ai dreptate cu biletele. Eu as fi mers totusi dar dupa episodul Belgrad chiar nu mai suportam sa sar, darmite sa primesc vreun branci. Sambit, referitor la calitate ...nu m-as mira, ca doar este o trasatura specific mioritica :wink: ...uite si tu ce umiliti au fost englezii...i-au batut nemtii cu 4-1... :lol: ...si sa fiu on...cred ca prietenii forumisti ori incep sa se emotioneze din ce in ce mai tare ori sunt deja rupti de oboseala...mai e o ora pana incepe recitalul Rammstein;
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

Rapunzel wrote:Ia uite ce scriu ziarele despre sederea lor in Sofia:

Bulgarian metal fans learned to their amazement Monday that their idols – Rammstein have chosen a pop folk club to party just one day ahead of their much anticipated Sofia concert.

The star musicians have spent the night at the top Sofia club Orient 33.

The band had advanced reservations, had a great time, and asked the DJ at the end of the party to record for them a disc with pop folk (called chalga in Bulgaria) songs to use in their future projects.


Sursa: http://www.novinite.com Sunt si poze, dar nu stiu daca sa le pun, ca sunt de mare angajament :lol: :lol:

Na, cum ar fi sa aflam luni ca si-au petrecut sambata seara la Carul cu bere? :lol: :lol: :lol:
Se stie unde au fost inainte de concertul din Romania? :?:
User avatar
vlaad
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 79
Joined: Wed Jun 23, 2010 10:23 pm
Location: Zalau

Post by vlaad »

Stie Cristina
Other bands play. RAMMSTEIN BURNS !
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Nu stiu unde au fost inainte de concert, adica sambata seara.
User avatar
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 321
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:56 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Post by dmLucia »

probabil la hotel, din cate am auzit si de la astia de la Nightwish, nu le place Bucurestiul si il considera "foarte ostil si dubios" :P naspa lucru de spus, da asta e si adevarul. daca era undeva in Ardeal probabil ar fi avut ce vedea. altfel in bucuresti nu e nimic ce nu au vazut pana acum. eventual muzica populara, dar m-as indoi ca o sa ii auzim vreodata improvizand pe o invartita sau batraneasca :P nu ca n-ar fi fain.
Post Reply