PROGRAMUL ULTIMA SPAGA

cand ai ceva de anuntat si vrei sa afle lumea...
User avatar
Shilo
General
General
Posts: 845
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:39 pm
Location: Behind a Smile :)

Post by Shilo »

AVA wrote:Iar eu cu Dreptul de Veto: fara olandeze!
Va rog, Macar la Ministerul de Interne.
Politistele olandeze sunt cunoscute in toata lumea pentru eficienta lor.
Image
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Foarte foarte rar am purtat cravata sau papion..chiar si azi la licenta m-am dus doar cu camasa albastra, blugi negri si adidasi..fara cravate sau alte chestii

legat de faza cu japonezul propus de PEnTRU..daca nu-i convine ce spun eu, ii bag un WHY SO SERIOUS?? ca sa-l speriu (Shilo e martor ca il imit f bine pe Joker la replica asta) :lol: :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

V-am mai zis eu ca sunt profund miscata de cata afectiune exista de la membrii acestui forum pentru olandezi si olandeze...ati sacrifica si tara pentru ei...iar tu Sylar,daca te vrei ministru ,te sacrifici...porti papionul.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Eu ma tot minunez de unde apar olandezele astea superbe! Ca eu cat timp am fost pe acolo ma scuturam pe strada de cat de nasoale erau gagicile :lol: Nu e ca in Danemarca, unde facusem scurta la gat de atata minunat, acolo am vazut cele mai frumoase femei din viata mea. Eram ca intr-un film SF, parca erau toate niste manechine clonate, inalte, blonde si cu ochi albastri :twisted:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Asa... mai da-i idei la Shilo ! :roll:
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Rapunzel wrote:Eu ma tot minunez de unde apar olandezele astea superbe! Ca eu cat timp am fost pe acolo ma scuturam pe strada de cat de nasoale erau gagicile :lol:
Sa fiu sincer, sunt de acord cu tine :D N-am fost in Olanda de la un capat la altul, insa din ce am vazut, mi-a sarit si mie in ochi faptul ca aratau cam nasol :lol: Mai precis, aveau un fizic de parca faceau doar munci agricole, erau foarte machiate dar foarte prost, neinspirat, si nu aveau pic de eleganta, pareau toate niste impiedicate.
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

@draqdla4
Sa ma ierte poporul olandez, dar singurul lucru mai urat decat femeile de acolo erau barbatii! :lol: :lol: :lol:
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Rapunzel wrote:@draqdla4
Sa ma ierte poporul olandez, dar singurul lucru mai urat decat femeile de acolo erau barbatii! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: Nu stiu, la ei nu m-am uitat. Dar e foarte bine daca-i asa, altfel adulterul transfrontalier ar fi fost o mare problema :D
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

draqdla4 wrote:
Rapunzel wrote:@draqdla4
Sa ma ierte poporul olandez, dar singurul lucru mai urat decat femeile de acolo erau barbatii! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: Nu stiu, la ei nu m-am uitat. Dar e foarte bine daca-i asa, altfel adulterul transfrontalier ar fi fost o mare problema :D
Spre deosebire de Danemarca, unde barbatii erau niste ingeri frumosi, de pus in rama! Nu stiu eu ce mai caut aici, ar trebui sa imi fac actele sa emigrez acolo :lol: :lol:
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

ok..deci un danez sa fie ministrul tineretului si sportului :D
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Sylar wrote:ok..deci un danez sa fie ministrul tineretului si sportului :D
Nu mai! Pai nu am stabilit ca ala esti tu? Un danez sa fie secretarul meu :twisted:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Si tu la ce minister doresti? :lol:
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

oh..nu ceri deloc mult :lol: :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Uii, eu am oroare de politica! Dar in guvernul vostru ideal, eu as vrea sa fiu ministrul responsabil cu relatia cu Parlamentul, ca mi se para ca ala nu face nimic toata ziua :lol: :lol: :lol: Vin doar o data pe luna sa imi iau banii, apoi umblu lela prin lume :P
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Rapunzel wrote: imi iau banii, apoi umblu lela prin lume :P
Pai atunci te punem la turism :D mergi peste tot si iei notite.
Image
Post Reply