Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Tricouri rammstein.ro
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Voteaza varianta preferata
varianta 1
50%
 50%  [ 12 ]
varianta 2
0%
 0%  [ 0 ]
varianta 3
16%
 16%  [ 4 ]
varianta 4
33%
 33%  [ 8 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 9:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel a scris:
Na, ca vin eu cu o ideea de a mea idioata: daca tot e sa ne facem tricouri negre, ca resul miilor de participanti, macar sa ne luam niste sepci rosii la fel Laughing Laughing

Nu e chiar idioata ideea cu sepcile. Va fi iunie si va fi Bucuresti! Va fi infern daca va fi o zi cu soare. Mai ales pentru cei care vor intra de foarte devreme sa prinda loc in fata, la gard. Risti sa te alegi cu o insolatie frumoasa si sa vezi concertul a doua zi pe youtube.

Vad ca ne indreptam spre o victorie categorica a variantei nr 4....

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 9:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel, iti dau cuvantul meu de onoare ca si eu m-am gandit la sepci. Chiar azi dimineata! Smile Dar cu sepci personalizate Smile Sepci rosii, foarte bun Smile
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 9:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lasa ca la cate blaturi au facut si Otelul (mai ales cel cu dinamo Crying or Very sad )..pacat..i-am fi intrecut daca jucau pe bune

totusi..ideea lui Rapunzel este f buna..daca tot venim imbracati in negru..atunci sa avem o sapca rosie sau portocalie (eu am portocalie de la mama care lucreaza in combinat)

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 9:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu portocaliu. Ca ati vazut daca esti portocaliu mananci bataie in Piata Victoriei Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Sylar
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 9:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fuck..atunci sa-si schimbe culoarea PDL sau cine naiba are culoarea asta..poate ca eu sunt (si chiar sunt fan al nationalei de fotbal a "portocalei mecanice")

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 9:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine... eu ma gandisem chiar la niste caciulite cu Rammstein Smile Ca sunt si mai smechere. Doar ca trebuia sa fie concertul in noiembrie, nu in iunie. Laughing
Desi daca ar fi fost acum, ar fi mers o caciulita Very Happy

Gaby, iarta-ma ca nu ti-am raspuns mai repede: multumesc inca data de sugestie. Razz Voiam un mesaj musai, iar asta e cel mai bun din punctul meu de vedere. Danke! Smile

Nu mai stiu cine a scris de steaguri. Am in plan mai de mult un cearceaf alb sau galben Very Happy Il cumpar si-l inscriptionez. Il desfasuram deasupra capetelor noastre. Vreti? Nu cunosc tehnica desfasurarii lui, dar poate aflam cum se face.
Ce mesaj punem pe el? Si cat de mare il facem? 3m/4m? E prea mare?
Punem ceva de genul: logo-ul trupei, "Romanian Rammstein Fans" si un mesaj catre ei? Am niste idei de mesaj, dar inca ma mai gandesc. Poate aveti si voi.
Intre timp concentrati-va si pe tricou, sa vedem cum il facem. Luati in considerare ca daca nu exista folie de transfer pentru auriu, folosim galben pe tricou in loc de auriu. Cum ar veni varianta 4, cu galben in loc de auriu, fara logo pe spate si cu logo pe maneca mai bine.
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 10:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Cum ar veni varianta 4, cu galben in loc de auriu, fara logo pe spate si cu logo pe maneca mai bine.

Hm, daca nu e auriu, eu as prefera varianta rosu-alb-negru, in loc de rosu-galben-negru...

Insa am o propunere pentru girlie-uri: sa fie ude Very Happy Very Happy
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 10:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:

Aici trebuie sa intervii tu draqdla4 Embarassed Embarassed Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 10:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

draqdla4 a scris:
Cristina a scris:
Cum ar veni varianta 4, cu galben in loc de auriu, fara logo pe spate si cu logo pe maneca mai bine.

Hm, daca nu e auriu, eu as prefera varianta rosu-alb-negru, in loc de rosu-galben-negru...

Pai dupa primele doua piese vor fi ude oricum Very Happy Dar nu vor mai conta in fata show-ului Rammstein Laughing
Putem incerca sa vedem cum arata si cu alb. Uite, eu merg zilele astea la o imprimerie sa vad ce culori au. Daca nu au auriu, postam varianta 4 si cu galben si cu alb. Si vedem care arata mai fain. De acord?
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 10:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din partea mea... nici o problema, poate fi si pe mov, am auzit ca e la moda Very Happy Dar unde stiti prin Brasov imprimerii de tricouri mai bune? Ca si eu caut de mult.
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 10:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai are un fost coleg de-al meu de liceu una. Trebuie sa-l sunam. Sper sa nu fi dat faliment intre timp, cu criza asta. Mai e la Unirea Mall una, dar nu stiu cum e si una la mine la bloc Very Happy Nici de asta n-am habar, ca-i mereu inchisa cand vin eu de la munca.
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2010 8:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi se pare o idee foarte buna cea cu sepcile rosii.
1. PEnTRU are dreptate: e sfarsitul lui iune in Bucuresti. Cald. Soare. Si daca ploua cumva, tot e buna o sapca.
2. Ne putem regasi mai usor in multime. Tricourile nu sunt atat de vizibile de sus.

Atunci cand se finalizeaza modelul, PEnTRU, pune-l in primul post, sa poata fi descarcat de toti doritorii.

Ultima modificare efectuata de catre Gaby la Vin Mai 21, 2010 9:54 am, modificat de 1 data in total
Sus
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2010 9:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cum varianta 4 are mari sanse sa fie castigatoare nu ar da mai bine daca nu am scrie pe fata in loc de data si luna doar Bucuresti si jos rammstein.ro?
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2010 10:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Noi (PEnTRU si eu) am considerat ca data e foarte importanta pentru noi. Si ca o sa ne amintim de data asta, iar tricoul o sa ne aminteasca si el Smile
Nu arata bine cu data acolo, Sorin? Sunt multe tricouri care insiruie un intreg turneu cu locatii si date. Noi avem numai una. Poate totusi o sa-ti placa si asa Very Happy
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2010 10:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Noi (PEnTRU si eu) am considerat ca data e foarte importanta pentru noi. Si ca o sa ne amintim de data asta, iar tricoul o sa ne aminteasca si el Smile
Nu arata bine cu data acolo, Sorin? Sunt multe tricouri care insiruie un intreg turneu cu locatii si date. Noi avem numai una. Poate totusi o sa-ti placa si asa Very Happy

Nu zic ca arata rau. Dar parca ar merge mai bine pe spate. Ce spuneti?
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatoare
Pagina 3 din 11

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro