Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Tricouri rammstein.ro
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Voteaza varianta preferata
varianta 1
50%
 50%  [ 12 ]
varianta 2
0%
 0%  [ 0 ]
varianta 3
16%
 16%  [ 4 ]
varianta 4
33%
 33%  [ 8 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mar Iun 15, 2010 9:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

WOW Shocked Shocked
Imi imaginam ca o sa arate bine, dar mi-au depasit asteptarile! Arata extraordinar! Si nu exagenrez cand zic asta, imi plac la nebunie! Si rosul ala e un rosu tare reusit! Ce mai, pe mine m-ai facut fericita in seara asta cu poza cu bascutele Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 17/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Iun 15, 2010 10:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
Sa apuce sa doarma nitel si cei care vor participa la "after The Big 4 night" Twisted Evil

Salut!
E posibil ca cei in cauza sa doarma in locul unde au asistat la '' The Big 4''? in sensul ca vreau foarte foarte mult sa prind loc cat mai in fata dar sa ma intalnesc si cu voi! Accesul parca se face la 12, deci o sa fie un pic dificil Confused
Este ok daca imi fac prima varianta de tricou? sau s-a stabilit una dintre ele si eu nu am observat? Embarassed

Best wishes, Mihai
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mar Iun 15, 2010 10:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Este ok daca iti faci orice varianta vrei din cele 4. Smile
Rapunzel, rosul este in realitate mai frumos. E rosu aprins. Ma bucur mult ca va place. Aveam mici emotii. Smile
Mihaela
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 22/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iun 16, 2010 6:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte frumoase,sepcile Cristina.Sper ca nu m-ai uitat....si eu vreau
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 9:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu te-am uitat, Mihaela. Ai si tu sapca Smile
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mar Iun 22, 2010 9:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si mie mi-a sosit avizul , maine ridic sepcile.multumesc
Sus
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2010 8:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am tricou. Astept si sapca s a fiu in uniforma completa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 04/Mar/2010

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2010 9:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca nu va fi cu suparare, eu ma voi angaja la facut tricou de mana ^_^ cu marker cu vopsea negru pe tricou alb. Tot dupa designul echipei R+.ro (findcaaa... buget too low to handle Embarassed ). Sper sa'mi iasa Very Happy
Postez photo of it daca nu e jalnic Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AVA
General
General

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2010 10:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am primit sepcile...si chiar daca nu sunt acolo am sa ma bucur pentru voi...purtand si sapca. Multumesc frumos inca o data. Este foarte frumoasa,de calitate si potrivita momentului.
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2010 10:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iar noi vom bea o bere pentru toti cei care nu au putut veni: AVA, Sambit, Andrei, Cri5tihp93 etc. Veti fi cu noi Smile
AVA
General
General

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2010 10:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumim din suflet!
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 7:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi pare rau ca nu puteti veni Crying or Very sad Dar stiu ca fiecare are motivele lui serioase, si imaginez cat de greu va este... Eu promit sa ma agit si pentru voi, si o sa ma gandesc mult la voi, mai ales la AVA (din solidaritate si nu numai...)

Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Haideti mai ca suntem rockeri. Trebuie sa fim duri sau macar sa parem duri Laughing Laughing Ok , atat eu cat si ceilalti care ramanem acasa cu siguranta intram in depresie insa pana la urma suntem oameni maturi care trebuie sa accepte situatia(vorbeste AVA care, plange, tipa, care in curand incepe spartul farfuriilor si a paharelor...) dar. Lasand gluma la o parte, va rog insistent sa traiti la maximum acest moment, sa va distrati ,sa va bucurati...nu uitati ca o faceti si pentru noi. Si sa o faceti ca la carte cu bere, cu zambete ,cu tachinari...asa cum ne-am obisnuit toti aici. Bucuria voastra este si a noastra...v-o spun din tot sufletul.
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 10:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asa sa ne ajute Dumnezeu! Amin!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AVA
General
General

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2010 5:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stiti ce va rog si eu, Cristina si PEnTRU ? sa lasati tiparele pentru tricouri aici pe forum,pentru ca noi ,timisorenii ducem lipsa de imprimerii de calitate. Eu inca sper sa-mi fac, sa gasesc macar un site care imi face pe girlie...chiar daca nu vin la concert vreau aceste tricouri si imi trebuiesc aceste tipare . Am copiat poza lor in calculator dar stiti cum e...daca se poate...multumesc.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatoare
Pagina 10 din 11

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro