FILME...seriale

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

ba, sunt frumoase...dar nu stiu daca ai observat acum vreo saptamana cateva mi s-au evaporat...nu stiu ,de ce! singura chestie ,este ca pierd prea mult timp cu ele cand le aleg pt forum...dar imi plac si mie
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

s-au evaporat de pe forum? nu-mi explic cum sa se evapore... decat daca ai editat tu postul tau si nu le-ai mai pus exact la fel. hm... chiar nu-mi convine, ca si mie imi plac foarte mult.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

da, cateva s-au vazut cateva zile apoi nu au mai aparut. se vedea ceva ca un fisier ,o foaie rupta...am reeditat in pozitiile respective si am schimbat sursa. vad ca acestea din urma rezista...dar s-a intamplat in urma cu vreo saptamana si ceva...singura explicatie ar fi ca situl de pe care le-am luat m-a sabotat...altfel nici eu nu-mi explic. in tot acel timp altele au rezistat...
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

AVA wrote:
Sylar wrote:Twin Peaks nu e necunoscut..fiindca a mai fost dat..singurul serial pe care-l regret ca nu-l am e Sunset Beach

http://www.youtube.com/watch?v=mBd-e_Kq ... re=related
Ma omorati...mai baieti. Sa nu-mi spuneti ca sunteti disperati si dupa Hannah Montana...Cum sa asculti Pantera,Korn,Rammstein ,Manowar si sa te uiti la Sunset Beach,Fetele Gilmore,etc...(?)ha! ha!si mai radeati de mine cu eurovisionul...ha!ha! :lol: :lol: :lol: :lol:
Stai ca eu ma uit si la Fetele Gilmor si din cand in cand la Seven Heaven si doar anul asta am ratat Eurovisionul din cauza unei nunti.

Si ma uit la Eurovizion de mic copil :P :P . Si ascult si Rammstein :D
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Am terminat de vazul LOST!!!! Dupa un maraton greu, de ieri de la 11 dimineata pana pe la vreo 8 seara m-am uitat non stop, ba chiar am si mancat cu laptopul in brate, dar am reusit! A fost tare fain.... Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

draqdla4 wrote:Ultimele (si in acelasi timp si singurele) doua seriale pe care le-am urmarit in mod regulat au fost DALLAS si Married With Children. Asadar, n-am mai vazut un serial de aproximativ un deceniu...
ehehehe! pana la urma cred ,ca DALLAS a impresionat cel mai mult. nu putem ignora faptul ca nu exista persoana de sex masculin care sa nu fie fan J.R.-il intruchipa pe barbatul putred de bogat, super priceput in afaceri, cu succes la femei...Image
Rapunzel, eu nu am vazut decat un episod din "Lost"...deci sunt pe langa. Totusi ,am o intrebare...cei de pe insula erau totusi morti sau reusesc sa se intoarca?...scuze , sunt lost la "Lost"Image
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Toti au murit. Au creeat ei o lume a lor ca sa se reintalneasca si apoi sa se recunoasca intre ei.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Edit: am sters interpretarea mea a finalului, ca e spoiler, si mi-am dat seama ca poate altii vor sa il vada si ei pana la final. Scuze Sambit :oops:
Last edited by Rapunzel on Tue Jun 01, 2010 11:13 am, edited 1 time in total.
User avatar
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 474
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:21 pm

Post by Sambit »

Ah, nici nu ma mai uit, nu mai e niciun farmec :evil:
--
Cum te simti in ultima halucinatie a lui Poe?
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Pai de ce? Ca oricum s-a terminat in coada de peste, de aia sunt si asa de multe teorii legate de final...
Asa ca poti sa te uiti linistit, ca pana la urma asa l-au terminat, ca fiecare poate interpreta cum vrea totul. Si daca te-ai apucat de el, termina-l, ca in sezonul 6 sunt multe chestii explicate, si fain! :D

Edit: Scuze Sambit, am dat un spoiler fara sa imi dau seama, am editat postul respectiv, pentru cei ce nu l-au terminat de vazut...
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

@Sabeen:erau..dar acum majoritatea serialelor au avut un sezon 1 excelent.apoi au scazut mult calitativ..dupa aceea o mica reinviere..si un final de te lasa cu ochii inchisi de plictiseala(ma refer,bineinteles, la supramediatizatul LOST)

Nu cred ca or sa mai apara seriale clasice precum preferatul Cristinei si al multora de aici...Seinfeld sau Familia Bundy, Friends, M.A.S.H., Capcana Timpului, X_Files sau mai nou Stargate SG-1...
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Sau Lost :cry: :cry:
User avatar
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 245
Joined: Thu Jul 01, 2010 10:57 pm
Location: Brasov/Tg. Mures
Contact:

Post by Sabeen »

Mie nici Lost nu mi-a placut. :))
Ce am vazut?
Skins, Californication, Dexter, Grey's Anatomy, House, Supernatural, House, Lie to Me, The Sopranos, Firefly, Entourage, Spartacus Blood and Sand, Heroes, Jamie Oliver's Food Revolution, Prison Break , Rome, Band of Brothers, The Pacific, Generation Kill, True Blood, Scrubs, Star Wars: The Clone Wars, My Name is Earl, Oz, Stargate(SG-1 si Atlantis) si daca stau sa ma gandesc mai gasesc vreo 2-3 :P
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Sabeen wrote:Mie nici Lost nu mi-a placut. :))
Esti pe lista mea neagra :twisted: :twisted: kidding :lol:
User avatar
Lovecraft89
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 32
Joined: Wed Mar 31, 2010 10:04 pm
Location: Alba-Iulia

Post by Lovecraft89 »

Mi-a placut foarte mult Kyle XY.
Image
Post Reply