Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

EXPOZITIE FOTO - rock
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
PEnTRU
admin
admin

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 10:12 am    Titlul subiectului: EXPOZITIE FOTO - rock Raspunde cu citat (quote)

Dragi prieteni, incepand cu sambata, 10 iulie 2010, va invit pe toti la Brasov pentru:

Iata si comunicatul de presa:

Galeria Hora găzduiește în perioada 10 iulie – 24 iulie expoziția de fotografie „LIVE”.
Tinerii fotografi Petru, Max, Oana și Cristina ne invită la o incursiune în lumea concertelor live, în special a festivalurilor de rock.

În cele peste 30 de fotografii, veți redescoperi mari formații rock: Metallica, Rammstein, Rolling Stones, AC/DC, Placebo sau Muse, precum și spontaneitatea publicului spectator.

Fotografia de concert reprezintă o piatră de încercare pentru orice fotograf. Condițiile în care trebuie surprinse momentele importante sunt de cele mai multe ori vitrege. Publicul este de neoprit, luminile nu sunt potrivite, zgomotul este infernal. În fracțiunile de secundă pe care le are la dispoziție fotograful trebuie să surprindă starea de spirit a artistului, conexiunea dintre el și spectatori și extazul publicului.

Cei patru tineri fotografi, reprezentanți ai site-ului RockXpress (www.rockxpress.ro) ne oferă instantanee deosebite ale celor mai importante concerte rock din ultimii ani din România si din imprejurimi.

Vernisajul expoziției „LIVE” are loc sâmbătă 10 iulie 2010, de la ora 13:00, la Galeria Hora (strada Postăvarului nr.16), Brașov.

„LIVE” este un eveniment sprijinit de Edith Media, Musik Cafe, Zile și Nopți și Galeria Hora.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 12:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Venim Very Happy cat e biletu?
admin
admin

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 12:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Intrare deosebit de libera.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 3:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari tinerilor fotografi, si multa bafta! Pozele voastre sunt intr-adevar nemaipomenite (cel putin cele pe care le-am vazut eu pana acum). Imi pare insa extrem de rau ca nu pot sa vad si eu expozitia Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sa puneti poze de la vernisaj, sa imi imaginez si eu ca am fost cu voi Very Happy

PS: Rockxpress nu face angajari? Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 4:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Numai cu CV beton, recomandari, interviu si proba de lucru Very Happy

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 01/Iul/2010

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 4:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sper sa ajung si eu daca trec prin centru zilele astea. Vineri trec sigur, dar din pacate deschideti de sambata Smile)
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 4:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar duminica ce are ,daca te plimbi si tu pana in centrul Brasovului?
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 5:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PEnTRU a scris:
Numai cu CV beton, recomandari, interviu si proba de lucru Very Happy

I'm in! Twisted Evil Si daca nu va plac pozele mele, macar sa ma lasati sa va car husele de la camere pe la concerte Laughing Laughing
Sus
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 8:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
dar duminica ce are ,daca te plimbi si tu pana in centrul Brasovului?

Poi, vezi tu, nu stau chiar in Brasov, ci la vreo 30 de Km de Brasov. E un sat uitat de lume, cu o cocioaba din chirpici pe o stanca, in mijloc. Bran ii zice. Razz
Si nu pot veni in fiecare zi, mnoh...
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 9:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aha, Sabeen! Esti din Bran! O "cocioaba din chirpici intr-un sat amarat de lume", ai? Nu vrei sa facem schimb vreo luna de zile de locuinte? Very Happy Si o sa poti vedea usor si expozitia. Razz
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa stii ca nu suna atat de rau... M-am saturat de Bran pana peste cap Razz
Stabshauptmann
Stabshauptmann

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 10:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aici se intampla un fenomen ciudat.. Nimanui nu ii place orasul in care sta si vrea sa faca schimb Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 8:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ba, pardon, mie imi place mult Brasovul si nu l-as schimba decat cu...Innsbruck sau Salzburg.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salzburgul-jos palaria dar in Innsbruck nu merita, eventual doar pentru partii.Ca oras ,nu mi se pare a fi cine stie ce!
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 11:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

AVA a scris:
eventual doar pentru partii.

Bingo! E orasul cel mai apropiat de multe domenii serioase de schi.

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro