Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

EXPOZITIE FOTO - rock
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 01/Iul/2010

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 11:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nici eu nu as da Brasovul pentru vreun oras din Romania...in schimb Branul e extrem de plictisitor. Razz
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 5:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie nu pot sa zic ca imi displace 100% locul in care stau. Tirgu-Mures-ul este un orasel frumos, si ar fi perfect daca cineva l-ar muta la vreo 10 km de Londra! Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mihaela
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 22/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 9:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru "fericitii"care lucreaza si in weekend:pina la ce ora este deschisa expozitia?
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In week-end nu stiu exact, Mihaela, dar in timpul saptamanii pana la 7 seara.
Si eu imi iubesc Brasovul tare mult si nu l-as da pentru nici un alt oras din Romania. Am spus ca as face schimb cu Sabeen doar pentru o luna, pentru relaxare neuronala, nu pentru alta.
Si as dori si eu sa mute cineva Brasovul in Anglia. Langa Londra sau Liverpool. Sa fiu vecina cu Rapunzel. Very Happy
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am facut propaganda printre elevii liceelor Mesota, Info, Saguna si LSN. Deci daca o sa aveti invazie de liceeni sa nu ma injurati. Smile)
General
General

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ete na..eu as vrea sa mute cineva Galatiul in zona Wackenului Laughing Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie imi pare rau ca Timisoara nu e mai aproape sa vad fotografiile voastre!Sincer! Crying or Very sad
Referitor la oras? Timisoara, nu mi-a placut niciodata si cu atat mai mult acum. Unde m-as muta! Normal, la Roma sau Parma!
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2010 10:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sabeen a scris:
Am facut propaganda printre elevii liceelor Mesota, Info, Saguna si LSN. Deci daca o sa aveti invazie de liceeni sa nu ma injurati. Smile)

Very Happy noi nu te injuram, iti multumim chiar! cel putin acum, la inceput. mai vedm dupa doua saptamani, cand se termina expozitia Laughing
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 10:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
ete na..eu as vrea sa mute cineva Galatiul in zona Wackenului Laughing Laughing Laughing

sylar, pai era cat pe ce Laughing Laughing sa va mutati, da' nu stiu daca acolo unde ai vrea tu, sti tu ? dunarea si chestii, adica apa multaaaaaaa Laughing Laughing
Rührt euch nicht!"
Sus
PEnTRU
admin
admin

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 12:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumim tuturor pentru sprijin si incurajari!
Dupa cateva zile de muunca intensa tocmai am fost si le-am aranjat pe pereti, totul este aproape gata. De maine, incepand cu ora 13.00, are toata lumea acces. Va asteptam!

rammstein.ro
OUTDOOR ROMANIA
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 5:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multa bafta si sa faceti multe poze! Si sa ni le aratati si noua Embarassed

Sus
Sabeen
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2010 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eram azi in plimbare prin centru si am cautat si galeria, caci nu stiam unde e str. Postavarului. Maine nu o sa ajung acolo, dar probabil duminica o sa apar. Spor la vizitatori maine Very Happy
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Iul 10, 2010 2:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari! Chiar e nevoie de expozitii de genu, sa le mai sara la unii dopurile!

Ce sanse avem sa vedem expozitia on-line? Very Happy
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Sam Iul 10, 2010 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am fost azi la deschidere. Atmosfera placuta, exponate frumoase, plin de artisti si intelectuali Very Happy
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Sam Iul 10, 2010 3:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie cel putin imi faci in ciuda! Nu poti sopti mai multe amanunte?Ce faceau artistii, cum erau exponatele...asa mai in detaliu? Embarassed
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4  Urmatoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro