Ce-am vazut, ce ne-a placut...

live-uri cu si despre alte trupe, preview-uri, review-uri, poze...
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Eh, oamenii în general uită să se bucure de ceea ce e pe scenă, mereu compară și găsesc aspecte negative. Asta observ în jurul meu de ani de zile.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Vazut Evanescence. :ive Amy Lee suna,dpmdv, cel mai bine ca voce din toate solistele metal
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Cei care veți avea ocazia să vedeți live Timpuri Noi și Speak Floyd (trupă tribut Pink Floyd), vă rog mult să o faceți și vă promit că nu veți regreta nimic :)
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 507
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

Vaaaazut!
S.F. chiar suna bine de tot!!!
Am avut ocazia acu vreo cativa ani sa vad la HR Cafe un concert complet, cu PARTIZAN si TIMPURI NOI pe aceeasi scena. Toti s-au ingramadit pe scena aia micuta, dar a fost extraordinar!
Dupa concertul asta, a mai fost unul cu ei la Beraria H, dar Artanu s-a facut manga, manga si concertul a fost un fiasco total ! Au plecat toti de pe scena, unul cate unul si l-au lasat acolo. PACAT! Nu cred ca va mai incerca vreodata Iliescu sa apeleze la el ...
”Wenn ihr keine Antwort wisst
Richtig ist was richtig ist”
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Iliescu e un mare mesariaș. Practic Timpuri Noi, cu toate că e o trupă care cântă de vreo 35 de ani, este extrem de în "timpuri noi", foarte, foarte buni instrumentiști, iar muzica este perfect adaptată timpului nostru. Piese de acum 30 de ani sună minunat!
Post Reply