Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

now i`m listening to...
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 183, 184, 185  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 8:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
cui nu-i place muzica pe care o ascult eu, va fi banat, surghiunit si pus la munca silnica in folosul comunitatii mbunduane. Tz tz tz... primii vizati sunt Rapunzel si Sambit. Nu le plac Pantera si Anathema. Tz tz tz... ce lipsa de respect... Cool

Aoleoooo! Pai eu cu ce am gresit, ca de Anathema nu am zis niciodata nimic, iar de Pantera nu poate fi vorba sa nu imi placa, la ce pasiune am facut in ultima saptamana pentru Anselmo Twisted Evil Twisted Evil Ioi, cred ca am ajuns ca si copilul ala rau pe care il pun parintii la colt, chiar si cand nu a facut nici o boacana Laughing Dar eu tot va iubesc!

Englezul de imi place mie e Mika Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylar
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 8:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Linkin Park - Numb (dupa obsesia 30 seconds to Mars) urmeaza LP obsession

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 9:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rapunzel, ai scuzele mele profunde Very Happy Am vrut sa scriu de AVA ca nu-i plac Pantera, ca parca ea a zis ca nu-i prea plac. Sau cine a zis? Anyway... Very Happy numai stiu cine a zis Laughing
Iertare, Rapunzel! Razz
Ma gandeam la tine ca il asculti pe Mika si te-am trecut din greseala la capitolul "cei care nu asculta aceeasi muzica cu mine, le iau pielea de pe dansii" Laughing
Sylar
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 9:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu eram ala cu Pantera Razz

Drowning Pool - Bodies (Chris Vrenna xXx mix)

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 9:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aha! si te ascundeai si taceai malc! si le lasai pe bietele fete sa-mi incape pe mainile neinduratoare! data viitoare te voi gasi si in gaura de sarpe sau de viezure paros. sa faci bine sa-ti placa Laura Lavric! mie deja imi place, din solidaritate cu prietenul Laurentiu. Razz

deci, suntem oameni sau dansator? (The Killers - "Are we human or are we dancer?" Laughing Laughing Laughing

Ultima modificare efectuata de catre Cristina la Vin Mai 14, 2010 9:37 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Sylar
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 9:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

welcome to the Mafia Laughing ...motto-ul nostru este:"Referitor la cele intrebate despre cele intamplate , nu stiu nimic"

Sus
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 10:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laurentiu, ca mai toata lumea am inteles ce ai scris ,ai aprecierile mele. O singura intrebare:"-Ce cauta bietul Wilhelm Cuceritorul in povestea cu Macedon?" pentru el trebuie sa ne spui alta balada, dar sa fie tot asa, ca prima
Cristina, si mie imi plac multi artisti de care se vorbeste pe forum, inclusiv Pantera insa nu-i am ca preferati... deci nu-i ascult in fiecare zi. Cat despre "pokemoni" vorba ta ,nu-si au locul in viata mea iar daca vreodata tind spre asa ceva inseamna ca am luat-o razna.

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Sam Mai 15, 2010 9:47 am, modificat de 1 data in total
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 10:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

COMBICHRIST - What The Fuck Is Wrong With You?
General
General

MesajTrimis: Vin Mai 14, 2010 11:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

^nothing is wrong with me Razz

Gregorian - Engel

Sus
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Sam Mai 15, 2010 10:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

don't like pantera & anathema Smile (i like SOAD, SOB, In flames si METALLICA.....)

my P.C. - hat....poc...scart (seamana cu doamna laura cea cu dirim dim din Laughing Laughing )
Rührt euch nicht!"
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 15, 2010 10:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Azi m-am hotarat! Ascult Billy Idol-probabil voi insista pe cele mai lente melodii...ca's nervoasa!(Sweet Sixteen,Prodigal blues,Endless Sleep,Lady Do Or Die,John Wayne,One Night, One Chance)
Sylar, nu stiu daca ai aflat dar in 2006 s-a produs minunea. Greu de crezut insa Billy Idol a inregistrat un album cu, Cantece de Craciun, se numeste "Happy Holidays" dupa ce in 2005 lansase albumul rock Devil's Playground.Dar nu mai spune la nimeni ...de colinzi
Sus
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Sam Mai 15, 2010 11:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laura lavric - back in black...
P.S. AVA, as fi scris cate ceva despre wilhelm, insa imaginatia mea este atat de saraca, spiritul mie gol iar mintea intunecata de aceasta reusita inimaginabila a laurei lavric, cantand, suierand pe sub mustata balada lui negru voda: back in black..
Sylar
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 15, 2010 12:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@AVA:stiu ca tocma i-am scos toate albumele lui Very Happy ..iar acum

Billy Idol - L.A. Woman

Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 15, 2010 2:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

L.A. Woman -cover dupa The Doors!
Laurentiu , nu te grabi! La vremea "care este", cred ca la toti imaginatia lasa de dorit !!!! In TM ploua, si ploua tare... Sad
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Sam Mai 15, 2010 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amorphis - Skyforger

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 183, 184, 185  Urmatoare
Pagina 53 din 185

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro