Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

now i`m listening to...
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 183, 184, 185  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 3:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mda, stiu! Cred ca am sa ma fac nevazuta o perioada pana ii trece supararea

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mar Mai 18, 2010 6:47 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylar
General
General

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 6:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

I am a bounty hunter..I am a Renegade (bun mai era serialul ala)

Front 242 - Headhunter

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Drowning Pool - Over My Head

ahh..Cristina,eu sunt semi-proscris...fiindca imi place Korn (e drept..albumele mai vechi) Laughing Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 9:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pantera - Walk (nici nu se astepta nimeni, nuuuu? Laughing )
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 10:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sylar a scris:
Drowning Pool - Over My Head

ahh..Cristina,eu sunt semi-proscris...fiindca imi place Korn (e drept..albumele mai vechi) Laughing Laughing

Tu te-ai scos cumva dar eu nu am nici o idee de cum sa o mai scald!Pana la urma ajung tot la dispretul public

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mar Mai 18, 2010 6:47 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Sylar
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 10:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pacat ca nu ai fost pe primul forum..cand ,primul meu post a fost:"cea mai nereusita melodie de la Rammstein este Mutter"..doamne ce uragane am starnit Laughing Laughing

acum ma uit si ascult...cum face egal Poli TM

Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 10:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ha ha, Sylar, da stiu ca ai talent la a-ti face intrarea! Laughing Laughing Laughing

Off topic: AVA, ti-am trimis un PM. L-ai primit?
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 10:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hei! mai bine ca nu am fost . E ok "Mutter"- dar recunosc ca de pe albumul cu acelasi nume imi plac mult mai mult Links 2-3-4,Feuer Frei. Un punct in minus la mine a fost ca Till si-a supt degetul in clipul cu acelasi nume. Dar , melodia ,in sine este destul de buna!
Ei, cu Poli, sa inteleg ca te bucuri de necazul altuia...cu atat mai mult cu cat Galatiul a invins Vasluiul azi...Cred si eu ca ai motive de bucurie
Rapunzel, nu am primit!

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mar Mai 18, 2010 6:48 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 10:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hai ca te intreb aici, rapid pana nu ma vede nimeni: de unde ai emoticoanele astea de fac ca toate visele? Laughing Laughing Asta te-am intrebat si in PM.

Down - Lifer
Sus
AVA
General
General

MesajTrimis: Lun Mai 17, 2010 11:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rapunzel, ti-am trimis prin mesagerie!
eu acum nu mai ascult nimic deoarece ploaia aceasta interminabila m-a facut sa nu mai am chef nici macar de muzica..fratilor, in TM ploua de trei zile fara oprire si se pare ca soarele se mai lasa asteptat. Cred ca trec la "Mutter", "Nebel", "Ohne Dich"

Ultima modificare efectuata AVA la Mar Mai 18, 2010 6:48 pm, modificat de 2 ori in total
Sus
draqdla4
General
General

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2010 12:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

COMBICHRIST - What The Fuck Is Wrong With You?
General
General

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2010 1:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:
Ai dreptate, si Sylar este proscris. Very Happy

VREAU SI EU! VREAU SI EU!
General
General

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2010 9:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo-nu e greu sa apari pe lista neagra! Eu sunt un exemplu!Tare ma tem ca maine,poimaine zbor de pe forum!
-Dave Gahan-"Kingdom"(Hourglass)

Ultima modificare efectuata de catre AVA la Mar Mai 18, 2010 6:49 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2010 10:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shilo, e de ajuns sa spui si tu ca "Mutter" nu e cine stie ce de capul ei, ca te pun la zid si pe tine alaturi de AVA, Sylar si rocky_stein. "Mutter" e piesa sufletului meu de la Rammstein! Indrazniti numai sa o mai comentati! Rolling Eyes Fac curatenie imediat pe forum Very Happy

Imi place tare de draqdla4, care se mai insinueaza in discutie din cand in cand, subtil, cu aceeasi intrebare fara raspuns: "What The Fuck Is Wrong With You?" Very Happy
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2010 10:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cristina a scris:

Imi place tare de draqdla4, care se mai insinueaza in discutie din cand in cand, subtil, cu aceeasi intrebare fara raspuns: "What The Fuck Is Wrong With You?" Very Happy

Mie imi place a trecut de la etapa in care asculta doar All pain is gone Laughing Laughing Asta cu WTF is wrong with you e tare simpatica Rolling Eyes
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> MUZICA Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 183, 184, 185  Urmatoare
Pagina 55 din 185

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro