Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Instrumentisti pentru o trupa de industrial metal

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
dieselzeit
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 18/Sep/2012

MesajTrimis: Mie Sep 19, 2012 12:02 am    Titlul subiectului: Instrumentisti pentru o trupa de industrial metal Raspunde cu citat (quote)

Salut tuturor! Cautam un bassist, un clapar si un baterist pentru o trupa de industrial metal din Constanta. Cine doreste sa faca asta trebuie sa fie extrem de serios, pentru ca dorim acest lucru si ne dorim o cariera in muzica, pe acest stil. Aici este id-ul meu pentru cei ce vor sa afle mai multe detalii: massive_4me Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Sep 19, 2012 4:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Servus si bine ai venit pe la noi. Eu iti propun sa scrii si pe paginile de facebook ale comunitatilor rock din toate orasele. Sunt mai multe sanse de a gasi ceea ce doresti.
dieselzeit
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 18/Sep/2012

MesajTrimis: Mie Sep 19, 2012 6:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am postat foarte multe chestii pe o multime de site-uri dar nu stiu ce se intampla... noi cautam ajutor peste tot. Stiu ca exista oameni care ar vrea sa faca asta dar e extrem de dificil sa dam de ei. Orice ajutor este foarte binevenit.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Joi Sep 20, 2012 6:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O sa intrebam si noi peste tot unde putem.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro