Rammstein in Romania

date de turneu, review-uri, fotografii din concerte etc...

Moderator: Cristina

User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

V.T. = Vlad Tepes?

@rocky_stein
Nu te vad bine, te-a luat la ochi! :lol: :lol: :lol:
La concert neaparat sa te deghizezi! Image
User avatar
dragos_gp
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 70
Joined: Wed Sep 23, 2009 8:45 am
Location: Bucuresti

Post by dragos_gp »

Sylar wrote:@Rocky:iarta-l..ca nu prea are simtul umorului (uita-te la locatie si ai sa intelegi)
Chiar uitati-va la locatie si dupa ce va uitati Sylar o sa ne spuna ce e cu ea. Eu deja astept sa vad ce e cu ea ... ca de inteles nu am inteles nimic.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Unii bucuresteni sunt mai lipsiti de simtul umorului,mai retrasi,cam lipsiti de incredere..atata tot..nu am nimic personal cu voi..doar ca asta imi e impresia dupa ce am fost prin Bucuresti de vreo 5 ori in ultimii 3 ani..si de fiecare data..nu am avut niciun regret ca am plecat din acel oras..cum am regrete cand plec din Brasov sau Constanta sau Suceava
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 321
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:56 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Post by dmLucia »

eu nu am cunoscut niciun bucurestean tacut si retras, ar fi excelent!
doar galagiosi, obraznici si nesimtiti. cu exceptia lui Rammy, el e un baiat de nota 20:) el posta aici ca "benzin" sau ceva de genul
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Mai oameni buni , e drept ca in discutia aceasta ppocit a agitat spiritele si a sarit calul dar nu pt ca este bucurestean...Il rugam sa se calmeze iar restul...lasati cearta si orgoliile. Suntem fani Rammstein si nu mai conteaza din ce zona a tarii suntem fiecare. Stiu ce zic... din proprie experienta ... Si eu m-am bumbacit cu Sambit pana la urma fara nici un rost...ImageOameni de calitate si oameni de nimic gasesti peste tot ...Asa ca...Vorba unui onorabil domnisor de pe forum "Why So Serious?"
User avatar
alexramm
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 207
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 pm
Location: Bucuresti

Post by alexramm »

bai slayer, tu chiar crezi k reusesti sa cunosti un intreg oras doar vizitandu-l de 5 ori in trei ani???
gandeste innainte sa vorbesti prosti... nu-s din bucuresti dar locuiesc aici de 2 ani si habar n-ai cat de bine poate fi, acum daca tu esti un moldovean crispat... te inteleg....invata sa cunosti apoi sa judeci!!!
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

1..nickul meu e Sylar
2..asta e parerea mea..pana acum
3..citreste naibii ce am scris..nu am nimic personal cu bucurestenii..daca tie ti-i bine acolo..bravo tie
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Scuze.de dublu post..nu am vrut sa jignesc pe nimeni..ci doar am sarit in apararea lui rocky..care a facut o gluma la adresa lui ppocit sau care o fi nickul sau..iar el a luat-o in serios..asa ca i-am raspuns si eu serios
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Nu pot decat sa subliniez ce a spus AVA, si sa adaug ca, pana la urma, venim aici ca sa ne simtim bine, si nu trebuie sa uitam asta. Image
Eu personal prefer sa nu iau nimic din ce se vorbeste aici personal, suntem multi si foarte diferiti. Si apoi, vorba cuiva, daca ne-am intelege cu totii bine mereu, ce atmosfera plicticoasa ar domni pe aici! :lol: :lol:
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Sylar wrote:1..nickul meu e Sylar
Ia si tu partea pozitiva a lucrurilor, Slayer e un nume chiar foarte frumos :oops: :D :lol:
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Sa revenim on-topic, ca altfel va ard pe toti, vorba impuscatului: romani, maghiari sau de alte nationalitati... :D
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Aa... on topic, am zis!

Later edit: haha, Sylar si-a sters iute un post :lol: Smechere!
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

De ce si pe mine? ce am mai facut de data asta?sau biata Rapunzel...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Deci recunosti ca esti vinovata! :twisted:
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Aaa, la ce topic era? Exact! Azi am vazut si eu un afis cu festivalul la mine in oras, dar Rammstein nu erau pe el, doar the big four. Desteptii tare aia care nu i-au inclus si pe ei in cei patru (IMHO)! :evil: :evil:
Post Reply