Poze noi

cine sunt, ce vor, ce fac...

Moderator: Cristina

User avatar
Andrei
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 132
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:22 pm
Location: Petrosani

Post by Andrei »

Mai fetelor, dar vad un adevarat altar inchinat pentru rockerii nostri. In opinia mea de barbat (well, I'm only 19, but still...), toti sunt barbati bine, aratosi. Till, bineinteles, dat fiind statutul sau solar, e mereu in centrul atentiei, dar are ce arata. Tipul e construit ca un tanc, dar corpul e in ft mare contrast cu fata, una foarte blanda, de regula.
Richard si cu Doom sunt genul pretty boy, dupa mine, Paul si Oliver au aspectul ala rugged, din cauza parului facial, iar Flake e Flake. El e tipul pentru o conversatie inteligenta, nu de alta, dar la restul membrilor trupei sunt sigur ca nu ati fi prea atente la cuvintele ce le ies din gura.
Was bist du doch nur ein TIER?!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Till nu are o fata blanda de obicei. Nu mi se pare. Are atata personalitate, ca i se citeste toata pe chip. Landers si Schneider sunt cei mai angelici.
In fotografia cu pricina, cei mai bine sunt de departe Till, Paul si Christoph. Si e foarte aproape de realitate. Oliver, desi mi se pare un barbat foarte bine, ramane mereu in penumbra prin stilul lui vestimentar traznit. Ce ochelari are aici, e bestial. Cred ca i-au ramas de la eclipsa :lol:
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Va era dor de o poza noua? :D Dupa ce l-am vazut pe Till-macelarul, Till-spargatorul de banci, Till-minerul, Till-pompierul, Till-calugarul, etc. e timpul si pentru Till-pescarul (eee, stiu ca nu e prima data cand e pozat in functia asta :P)
Image
Comentariul care a venit cu poza (sursa: Rammstein facebook)
Till Lindemann went fishing in Matane, Québec, Canada when Rammstein was at "Le Festival d'été de Québec" last july. A couple of days of vacations in Québec rhymes with relaxation. http://www.lemetropolematane.com/riviere.htm
Hi hi, ce mortal arata in salopeta din aia de pescar, dar as fi vrut mai degraba sa il vad in costumatia asta stand in picioare :twisted:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Mie imi place cu cata delicatete tine somonul in maini. E foarte gingas.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Cristina wrote:Mie imi place cu cata delicatete tine somonul in maini. E foarte gingas.
Da, dar ai vazut ce manoace are fata de colegul lui pescar? Eh... Image
User avatar
Andrei
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 132
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:22 pm
Location: Petrosani

Post by Andrei »

Cristina wrote:Till nu are o fata blanda de obicei. Nu mi se pare. Are atata personalitate, ca i se citeste toata pe chip. Landers si Schneider sunt cei mai angelici.
In fotografia cu pricina, cei mai bine sunt de departe Till, Paul si Christoph. Si e foarte aproape de realitate. Oliver, desi mi se pare un barbat foarte bine, ramane mereu in penumbra prin stilul lui vestimentar traznit. Ce ochelari are aici, e bestial. Cred ca i-au ramas de la eclipsa :lol:
In contrast cu corpul sau, eu zic ca fatza, off-stage, e foarte blanda, Cristina. Sigur, in concert, la un Buckstabu sau Weisses Fleisch, nu emana doar personalitate, ci pure...evil! :twisted:
Was bist du doch nur ein TIER?!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Ti se pare. Asa pare in fotografii. In realitate nu e chiar asa. Si l-am intalnit nu o data, ci de doua ori si in afara scenei. Personalitatea lui puternica se revarsa la propriu pe chipul lui. E fascinant de studiat...
User avatar
Andrei
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 132
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:22 pm
Location: Petrosani

Post by Andrei »

Te cred pe cuvant. Si nu zic asta fara o doza de invidie :lol: Tu l-ai vazut si eu nu. :)
Was bist du doch nur ein TIER?!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

:D mda... te inteleg foarte bine.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Ia una si cu Paulica, sa nu zica lumea ca m-am fixat pe Till :lol:

Image
Ce dragut e! Ii sta tare bine cu albastrul ala deschis sau turcoaz :D :D

Aceeasi sursa :P
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

ja, ja ja ja! foarte bine e Paulchen! o dulceata de baiat! :P
care sursa? aia cu pestele? :D
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Cristina wrote: care sursa? aia cu pestele? :D

Da, pai toate pozele pe care le pun eu aici sunt de pe pagina oficiala Rammstein de Facebook :P

Eu ma intreb unde si cine i-a facut poza asta lui Paul :twisted:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

cine i-a facut poza, bine a facut. :) sa ne mai bucuram si noi de el.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Image

sursa last.fm
Last edited by Sylar on Sun Sep 05, 2010 9:33 am, edited 1 time in total.
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

:D Sylar, faina poza! Am pus-o si eu acum catva timp :P
Post Reply