AC/DC in Romania

live-uri cu si despre alte trupe, preview-uri, review-uri, poze...
Post Reply
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 246
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:23 pm
Location: Brasov

Post by laurentiu »

si eu raman dar plec sau raman plecand sau plec ramanand sau ramanand plecand sau plecand ramanand sau raman plecand sau plec ramanand sau raman plecand sau plecand raman sau raman plec sau plec raman sau raman raman sau plec raman plec sau plec ramanand plec sau ramanand plec plec sau...
ohne dich kann ich nicht sein...
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

si mai ziceai ca esti taciturn... :lol:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

... sau ramai fara sa pleci? inca creste febra? :roll:

AVA, te lasam de maine cu baby-sitter-ul Sylar. Sa fiti cuminti. Sa nu va bateti :P
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Nu o sa se bata. O sa am eu grija de acest lucru. II voi supraveghea indeaproape.. :D
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

eu cu Sylar nu avem divergente...acum ca e si Billy printre noi va fi si mai liniste. eu zic , ca puteti avea incredere...
Last edited by AVA on Sat May 15, 2010 12:02 am, edited 1 time in total.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

mai ales ca si mie imi place Billy..ma rog..am doar un best-off de-al sau (iar ca melodie..Cradle of Love e de departe favorita)

@Cristina:poate doar la poker s-o bat :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

aha... deci Sorin e supervisorul. cu voi trei de straja, stam linistiti oricand :P
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

POT DOAR REEDITA! SORRY! :cry: :cry: :cry:
Last edited by AVA on Fri May 14, 2010 11:55 pm, edited 3 times in total.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Sylar wrote:mai ales ca si mie imi place Billy..ma rog..am doar un best-off de-al sau (iar ca melodie..Cradle of Love e de departe favorita)

@Cristina:poate doar la poker s-o bat :lol: :lol:
ai respectele mele!poate te gandesti sa-ti faci timp sa asculti si alte albume! e adevarat ca este mai light decat ce asculti in mod normal dar cine stie ? poate te vor incanta!
ups...mi s-a oprit netul si vad ca au aparut doua postari identice. SCUZE! CHIAR NU AM VRUT, SI NU MAI POT STERGE! ACUM CE FAC?
Last edited by AVA on Fri May 14, 2010 11:53 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

promit ca o sa fac asta :D
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

AVA, in dreapta sus a ferestrei postului tau se afla 3 butoane: citeaza, modifica, si un X. Apasa acel X si se va sterge mesajul :D
Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Da , stiu dar daca s-a oprit netul mi-a disparut steluta! :cry: :cry: si nu mai pot sterge, doar sa dau edit :roll: sigur,acest mesaj pot sa-l sterg...restul raman...iar ma cearta Cristina!
Sylar! tin minte ca am jucat ,copil fiind , de doua ori "popa prostu' " si acum cativa ani "rent(?)". Cert este ca nici macar nu cunosc ...cartile de joc.De fiecare data cineva trebuie sa mi le explice...asa ca vei avea un adversar pe cinste. Eu sunt fata cuminte, imi place sa cred ca nu am nici un viciuImage
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

si eu raman acas, have fun guys la AC-DC (vazut un concert din '92 pe pc, wow, cata energie emana angus, muzica lor, tot) "For those about tot rock, we salute you !!!!!!!!!!!"
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Doamne multam' ca si tu esti pe aici...poate mediezi vreun posibil conflict!!!Image. Eu sper ca ceilalti ne vor povesti !Oricum ma astept sa fie super. Intr-o vreme AC/DC avea cea mai buna prestatie live, cu efecte, cu super scena...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

O parte din ceilalti se betivaneau asta noapte prin Bucuresti si mancau la ora 3 dimineata ciorba de fasole, mici sau carnati plescoi.... :lol:

Acum ma duc sa-mi pun coarnele si fac incalzirea pentru...For those about tot rock :twisted:
Post Reply