mi-am luat bilet la concert

date de turneu, review-uri, fotografii din concerte etc...

Moderator: Cristina

Mi-am luat bilet...

VIP [ca imi permit]
6
15%
in GOLDEN CIRCLE [doar vreau sa simt flacarile pe fata]
24
62%
in NORMAL CIRCLE [usor frustrant, dar macar ii aud bine]
6
15%
nu-mi iau nici un bilet, imi vor povesti prietenii cum a fost
3
8%
 
Total votes: 39

User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

atunci ma tund chel si-mi las cioc (ca John Travolta in "From Paris with love") :lol: :lol:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

dmLucia wrote:apropos, cine v-ati luat din alta parte decat de la Germanos, tot asa, de hartie va e biletul? nu e cartonat? al meu e tare subtire si mi se pare ciudat :P
un fan wrote:dm lucia eu mi-am luat bilet de la Humanitas s e cartonat
mi se pare ciudat ca ai biletul imprimat pe o foaie subtire
Acuma, nu stiu ce intelege fiecare prin subtire sau cartonat, dar al meu e ..... hai sa zic ca e mai subtire decat un bilet de CFR. Cam ca o cartela de metrou.
Image
User avatar
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 321
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:56 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Post by dmLucia »

pai avem acelasi bilet din ce am vazut in poza ta. e subtire :P ala de la Metallica din 2008 mi l-am luat de la diverta si era cartonat.
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Eu l-am luat de la Carturesti. Avand in vedere ca tre sa-i port grija doar pana intru in curte la Romexpo, nu ma ingrijoreaza prea tare cat e de subtire. Intrebarea mea e, il pot indoi? Ca e incomod de lung :roll:
Image
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Mai bine nu. E posibil ca la intrare sa fie scanat si sa ai probleme.
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Nu-l indoi. Pastreaza-l cu sfintenie intr-o tipla. :)
Luati-va bilete in Golden, daca dispuneti de bani. M-am convins pentru a patra oara ca trebuie sa stai aproape si sa vezi toata scena pe cat posibil. Asta e motivul pentru care mi-am luat mereu bilete in tribuna. Cand vezi totul fara sa fii deranjat de nimic nu mai exista nici o urma de frustrare.
adi
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 39
Joined: Mon Mar 22, 2010 4:13 pm
Location: gafasdf

Post by adi »

Am ticket la golden , nu puteau sa le faca mai mici e prea mare nu incape in nici un portofel in nimic unu din cele mai proaste bilete care exista creca si mi-a dat un bilet in care e imprastiata cerneala unde scrie aranjament cu marcel pavel (avram) oare o avea ceva ? Este bine si la normal da cu conditia sa intrii printre primii sa bagi o fuga cat mai in fata .
fasdfasdfasdgsdf asdfgs asdfgasdfa
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Cristina, nu numai ca ma felicit acum ca mi-am luat la Golden, dar cred ca o sa fac si o nefacuta.... O sa fac pe dracu in patru sa prin un loc la balustrada in fata :twisted: Chiar daca asta o sa insemne sa ma duc cu n ore inainte de concert, sa ma fugaresc cu restul sau sa ma inghesui. Mai am trei luni sa gasesc o o solutie la problema asta (la inaltimea mea, e obligatoriu). He, he, daca pana acum aveam AMR pentru Belgrad, e o senzatie super sa o iei de la capat si sa numeri zilele pana la urmatorul show!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Da, e bine ca ai luat la Golden. Daca imi amintesc bine chiar si eu te-am indemnat sa faci asta :D
Cat despre primul rand, nu stiu exact ce sa spun... O sa vezi bine oamenii pe scena, dar mai putin scena si show-ul. Cat despre sunet acolo in fata, este in general un haos. Iti spun din experienta. Cand eram in fata la photopit la concerte asteptam sa se termine mai repede sesiunea foto, sa pot iesi sa aud si eu ceva. Si sa si vad spectacolul. Daca nimeresti in dreptul unor monitoare, te-ai ras. Nu te mai bucuri de nimic. Eventual sa te plasezi la mijloc, "sub" Till :D
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

OK, Marti intra banii de bilet, marti fac pe dracu'n 14 si'mi iau Golden Circle sau imi fac harakiri.
People, really now, credeti ca pana marti mai sunt Golden Circles pt day 3? :?
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
User avatar
dmLucia
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 321
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:56 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Post by dmLucia »

da
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

pana marti mai sunt, dupa marti nu bag mana in foc. sunt pe terminate la Golden Circle si pentru ziua a treia.

Deci, cei care isi doresc bilet la Rammstein la Golden Circle sa se grabeasca, nu mai sunt multe.
User avatar
Assasimon
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 669
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:27 am

Post by Assasimon »

MI'AM LUAT BILEEEEEET :D :D :D :D
Golden Circle, bring on the heat!!!! \m/
Sechs Herzen die brennen.
R+ fur immer.
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Oare cate locuri sunt in total la Golden? Cred ca majoritatea vom fi de pe forum :lol:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Cred ca in jur de 5000 de locuri sunt acolo. Deci mult mai multi decat pe forum :P
Post Reply