Peninsula 2010

live-uri cu si despre alte trupe, preview-uri, review-uri, poze...
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Ooof, nu se ingramadeste lumea la Peninsula :cry: :cry:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Eu as veni dar nu prea am artisti favoriti in program . Korn, Vama si Europe...sincer, nu-mi plac! Ar fi Zdob si Zdub dar doar pentru ei...cu putin noroc poate ii prind si in Timisoara! Inca nu stiu ce fac...ma mai gandesc!
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Eu de fapt vin pentru LAJKÓ FÉLIX ÉS BANDÁJA si BARABÁS LŐRINC EKLEKTRIC, dar mi-a fost rusine sa recunosc, asa ca am preferat sa zic de Korn, ca sa par cool.
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Da! Sigur... :lol: Scuze PEnTRU dar daca nu-mi plac :oops: ...Oare sunt singura careia nu-i place Korn? :?:
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

nu esti singura, in ciuda divergentelor noastre si aici ma refer la faptul ilicit de ai fi complice lui Shilo (in mod indirect, eu nu ma consider, existand o mica "admiratie" catre logica sa, mai mult sau mai putin filosofica si doar atat) in demersul sau prozaic de contraatac fulger (la fel ca cel al nemtilor din nationala de fotbal) plecat mereu pe seama tachinarilor inocente unor adversare din aceasta comunitate................si tot as putea sa mai continui sa scriu, da' mi-as aduce asupra mea o ploaie de faulturi, ceea ce nu sunt dispus sa indur, fiind o fire slaba (si la propriu si la figurat) dar care indura poate prea multe............



P.S. : a se citi doar primele trei cuvinte din post......sunt inca bolnav, mintal, multumesc.....si nu astept admiratia nimanui..........
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

:lol: :lol: :lol: nu am prea inteles mare lucru dar te sustin...ca si eu sunt la pat acum cu o raceala...Si apropo, noi nu avem divergente! :wink: :wink:
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

ok, caci traiam cu o temere interioara cumplit inradacinata care imi spunea ca ai, dar acum m-am linistit in privinta asta.........o sa ma apuc sa scriu, vreau sa ma descarc pe o foaie de hartie cu un pix sau ceva ascutit.........
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

Macar numarul de telefon al unui psihiatru il accepti? :P :lol: :lol:
Wir woll'n eure Hände seh'n!
Mâinile sus!
Wir woll'n in Beifall untergeh'n!
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Mihnea...cred ca totusi a incercat sa ne duca cu bombonica... :roll: seamana din ce in ce mai mult cu Shilo...Shiloh...Doamne, ce ne facem acum...cu doi!
User avatar
Mihnea
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 338
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Mihnea »

STIU :mrgreen: Gandim pozitiv si ne imaginam ca de fapt Shilo a descoperit cumva parola lui rocky_stein, a schimbat-o si acum este tot acelasi Shilo. Deci, ramanem doar cu unul :D
Wir woll'n eure Hände seh'n!
Mâinile sus!
Wir woll'n in Beifall untergeh'n!
User avatar
rocky_stein
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 670
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:13 pm
Location: pierdut in zid

Post by rocky_stein »

nu, e un simplu om care se crede mai "jmecher" ca ceilalti, o sa incerc sa ma dedublez si sa gasesc singur o solutie (care are legatura cu viata si mentinerea mea in viata, stati linistiti), sa-mi soptesc sfaturi singur la ureche.......asta in timp ce altii se distreaza pe la Peninsula, go go go PEnTRU (ultima propozitie este doar ca sa fiu on topic, evident.........dar sa va distrati mai fratilor !!! )


later edit : eu inainte credeam ca s-a intamplat ceva cu parolele dintre Shilo si laurentiu, aveam impresia ca sunt unul si acelasi, dar mi-am dat seama ca Shilo nu are fata de Laura, cea lavric..........
Ich hass das Menschen.........
"Stillgestanden in der Brust
Ein totes Herz ist kein Verlust
Rührt euch nicht!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Mihnea22 wrote:STIU :mrgreen: Gandim pozitiv si ne imaginam ca de fapt Shilo a descoperit cumva parola lui rocky_stein, a schimbat-o si acum este tot acelasi Shilo. Deci, ramanem doar cu unul :D
Hei! Eu sunt patita cu Shiloh...asa ca suflu si in iaurt acum...deci sa stiti ca nu am sa-l subestimez pe rocky...nu-i a buna. Ei insista sa faca o echipa :lol:
Ca sa fiu on...merge cineva la Directia 5? - e una din formatiile careia nu-i vad rostul. Ce cauta ei totusi la Peninsula? :evil: :evil:
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Mie nu imi pasa pentru ce trupa veniti, atata timp cat veniti :D Dar ma bucur totusi ca veniti pentru muzica, nu pentru concursul de tricouri ude Image
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Singura trupa de la Peninsula care m-ar atrage este Tricky. In rest nimic. Dar cum se pare ca nu prea am incotro, ne vedem pe acolo. :)
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Cristina wrote:Dar cum se pare ca nu prea am incotro, ne vedem pe acolo. :)
Lasa ca o sa vezi ce bine o sa fie, am eu un feeling in directia asta :D :D

Cine mai doreste, cine mai pofteste la Peninsula? :twisted: Hai ca nu mai e mult...
Si un pic de Tricky :D
http://www.youtube.com/watch?v=MvcoTpSu ... re=related
Post Reply