Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

retragerea cu torte
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatoare

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Mai 05, 2010 10:19 pm    Titlul subiectului: retragerea cu torte Raspunde cu citat (quote)

am creat acest nou topic pentru a ne anunta retragerea si a-i preveni pe cei care asteapta raspunsuri de la noi sa nu mai vorbeasca in gol fiindca nu mai suntem pe aici...
iata, incep eu: va las cu bine in seara asta, fiindca sunt prea obo ca sa mai continui... noapte buna la toata lumea si somn usor ..
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Mie Mai 05, 2010 10:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing tare topicul asta!
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mie Mai 05, 2010 10:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu ma retrag..sunt impotriva retragerilor..cum spunea Manowar..

Like thunder from the sky
sworn to fight and die
we're warriors, warriors of the World

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant

MesajTrimis: Mie Mai 05, 2010 10:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu promit ca nu o sa ma retrag niciodata Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Sylar
General
General

MesajTrimis: Mie Mai 05, 2010 11:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

very good..you are a true warrior Laughing

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
Sus
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Joi Mai 06, 2010 2:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu ziceam de simplul mers la culcare, dar daca e s-o luam pe filosofii, marii comandanti stiau intotdeauna cand sa se retraga, pentru a putea ataca mai vertiginos a doua zi... retragerea poate fi si o tactica de moment.. in fine, nu renunt la scopul initial si totusi atat de util pe care l-am avut cand am deschis topicul..
PS: chiar daca, cristina rade de mine Mad
Rapunzel
General
General

Data inscrierii: 07/Dec/2009

MesajTrimis: Lun Mai 10, 2010 8:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

He he, eu doar acum am vazut topicul asta Laughing Cam devreme te retragi tu, domnule Laurentiu, ntz ntz Twisted Evil
Eu pot sa imi setez contul in asa fel incat sa imi anunte retragerea la o ora fixa in fiecare seara? Laughing
Sus
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mar Mai 11, 2010 6:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bineinteles, insa fixa poate sa fie doar variabila...
ah, am vrut sa-ti spun ceva, insa nu prea stiam unde si cum: nu stiam ce inseamna Rapunzel, insa mergand la un moment dat pe langa un chiosc de ziare, am vazut o revista pentru copii unde era un personaj de desene animate numit astfel.. trink! m-am luminat...
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mar Mai 11, 2010 6:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

imi anunt retragerea cu torte fiindca am ceva de mesterit.. voi reveni ceva mai tarziu (asta doar daca i se face cuiva dor de mine).. daca nu, nu Razz
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Mar Mai 11, 2010 6:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laurentiu a scris:

ah, am vrut sa-ti spun ceva, insa nu prea stiam unde si cum: nu stiam ce inseamna Rapunzel, insa mergand la un moment dat pe langa un chiosc de ziare, am vazut o revista pentru copii unde era un personaj de desene animate numit astfel.. trink! m-am luminat...

Asa sunt eu, mai in mintea copiilor Laughing Chiar nu imi aduc aminte cum de mi-am ales nick-ul asta, mai ales ca colegii mei imi spun ca seaman mult mai mult cu Alba ca Zapada Twisted Evil In plus Rapunzel era blonda Evil or Very Mad
Sus
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mar Mai 11, 2010 9:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asta cu mintea copiilor e o chestiune minunata.. uite, de exemplu, uitasem la un moment dat ce inseamna o poezioara, un cantecel, etc.. am fost insa la serbarea nepotelului meu si aproape ca-mi dadeau lacrimile vazandui cat erau de mici si ce frumos recitau sau cantau... apoi am fost dupa multi ani la circ... a fost atat de frumos... nu stiu, dar uneori imi e tare, tare dor sa ma reintorc la ceea ce simteam in copilarie..
P.S.: imi place si acum sa ma uit la desene.. nu prea des, dar o fac cu mare placere
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mar Mai 11, 2010 9:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

gata, imi anunt din nou retragerea.. va doresc noapte buna tuturor si sa ne revedem cu bile..
Rapunzel
General
General

MesajTrimis: Mie Mai 12, 2010 10:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O intind si eu la nani, ca azi m-am simtit ca postacul de serviciu. Eh, de-ar fi si la birou asa de distractiv ca aici... Twisted Evil Twisted Evil
Sus
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Mar Mai 18, 2010 10:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

gata, imi anunt retragerea cu torte... fie ca noaptea sa fie un sfetnic bun si sa-i sfatuiasca pe aia cu reducerea sa renunte in a ne sugruma existenta...
laurentiu
Feldwebel
Feldwebel

MesajTrimis: Joi Mai 20, 2010 8:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

prin acest post imi anunt retragerea de pe forum... nu voi spune motivul, pentru a ve putea bucura in continuare de placerea de a scrie.. salutari la toata lumea.. ramaneti cu bine..
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ANUNTURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro