Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ich Tu Dir Weh
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> VIDEOCLIPURI
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Freezerator
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Sam Ian 30, 2010 10:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Devin Townsend ar trebui sa renunte la cariera sa si sa se specializeze in a face numai coveruri comice la diverse trupe, intrucat la asta se pricepe binisor. Si celelalte doua coveruri sunt interesante. Cover-ul de la Ich tu dir weh imi palce cel mai tare, totusi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Sambit
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 23/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Ian 31, 2010 12:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai era un remix numele caruia l-am uitat Rolling Eyes
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Freezerator
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mar Feb 09, 2010 8:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stie cineva cand va aparea videoclipul la Haifisch? nu prea gasesc nicaieri informatii detaliate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
engel
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter

MesajTrimis: Mie Feb 24, 2010 10:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.metalhammer.co.uk/news/rammstein-the-making-of-ich-tu-dir-weh-video/ un making-of la Ich tu dir weh Smile se pare ca Till chiar si-a facut piercing in obraz pentru cablurile alea Very Happy
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 10:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, si-a facut piercing si cam sta cu el infectat. asta da sufeinta pentru actul artistic. tot RESPECTUL! si are de stat cu el asa inca vreo 2 ani cel putin, pentru vreo 200 de concerte... eu zic ca ar trebui sa se gandeasca baietii din staff la o solutie rapida: piulita de aur Smile
daca observati, Till nu vorbeste nimic in filmul asta. oare efortul de a canta cu gaura aia e prea mare?
Andrei
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 08/Oct/2009

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am tot cautat making of pt ITDW, vad ca in sfarsit a aparut. Hmm, partea cu piercingul infectat este demna de respect. Totul pentru muzica! Totusi, nu este normal sa se infecteze, se poate ajunge la niste situatii nasoale... In fine, nu mi-a prea parut un MAKING OF in adevaratul sens al cuvantului; mai degraba o serie de interviuri in timpul filmarilor, nu s-au dat prea multe detalii despre video in sine si nici nu au arata "behind de camera".
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 11:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asta cam asa e. si mie mi s-a parut un making off static, fara actiunea care ne intereseaza. ar fi putut da mai multe detalii legate de machiaj, de pirotehnie, de scena in sine, de echipa de filmare etc.
am fost dezamagita de making-off-ul de la "pussy". nici un pic de detalii, de dezvaluiri de culise Very Happy
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant

Data inscrierii: 22/Feb/2010

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 12:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un singur lucru nu-l inteleg. De ce nu au facut clipul la versiunea de pe album? Au fi putut include acea parte cu cada in care e "parlit" Flake....mai ales ca faza apare in making off Rolling Eyes
Cristina
webmaster
webmaster

MesajTrimis: Vin Mar 05, 2010 9:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Posibil pentru ca, avand turneu si in 2010, sa nu scada interesul publicului pentru faza cu pricina. Este de mare efect in concert si atunci ar fi dezvaluit surpriza. Posibil, nu stiu ce sa zic...
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> VIDEOCLIPURI Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Pagina 9 din 9

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro