Rock am Ring

date de turneu, review-uri, fotografii din concerte etc...

Moderator: Cristina

User avatar
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 76
Joined: Thu Sep 17, 2009 1:24 am
Location: Braila
Contact:

Post by Mihai »

Cristina wrote:bine, scuze si eu... doar ca nu era un "mic detaliu" faptul ca mai mult de jumate din piesa ar fi fost playback... n-aveam cum sa tac...
scuze, Mihai, daca ai fost doar la Cargo si Voltaj inteleg ca ti-ai pus asemenea intrebari. :)
Rapunzel, eu voi avea la mine extraverale pentru toti cei care sunt pe punctul de lichefiere. deci apelati cu incredere! Asta am luat si eu la primele 2 concerte Rammstein :D Altfel nu mai apucam sa le vad.
Mihai, sa nu fii retras. Hai sa ne cunoastem la concert. :)
looking forward to be honest, nu am multi prieteni care asculta rammstein , de fapt nici nu am multi prieteni :)

da, si acel '' mic detaliu'' era un pic retoric.. :P

ok, cat despre extraverale, o sa ma asigur ca stau in aproprierea ta sau sa am si eu :) ms de sfat
Image
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Eu zic sa aveti grija cu alcoolul in ziua cu pricina. Repet, va fi sf de iunie in Bucuresti, caldura buluc, ziua va fi lunga.... Stiu multe cazuri in care oamenii s-au dus vara la concerte in Bucuresti, au ras cateva beri bune si nu au apucat nimic din concert desi se aflau in zona :lol:
Chiar ar fi pacat...
User avatar
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 76
Joined: Thu Sep 17, 2009 1:24 am
Location: Braila
Contact:

Post by Mihai »

cateva beri bune ? :O
cine a zis de bere? doua guri de tequila si Let Bucharest BURN!
Image
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Bravo, Mihai! Eu prefer whisky. Tot tare e. :D
Sorine, rezerva te rog o masa mare de 30-40 de persoane in Herastrau, la o terasa cu alcool tare.

engel, drept pedeapsa pentru playback, sa bei acum 100 ml de Jagermeister :D hai noroc! :P
User avatar
Mihai
Stabsgefreiter
Stabsgefreiter
Posts: 76
Joined: Thu Sep 17, 2009 1:24 am
Location: Braila
Contact:

Post by Mihai »

Da. pai si eu tot cu whiskey imi fac veacu' , dar acu am zis sa fie tot tacamu' complet :D
Image
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

@Cristina
Jagermeister, pedeapsa?? Pai atunci trebuie sa recunosc ca si eu am fost foarte rea, chiar daca nu se vede :twisted: Asa ca si pe mine sa ma treceti pe lista cu Jagermeister-ul :lol: :lol:
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Semnati cumva condica la AA?
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

"Ich will" la domnul Hefe
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Rapunzel wrote:@PEnTRU
La fel de inocente sunt gandurile noastre, cum sunt ale voastre romantice :lol: :lol:
La mine nu sunt inocente...la cat de bine arata Till aici...uiti de inocenta,educatie,principii...Image...si incepi sa gandesti cu pacat...ImageDoamne iarta-ma!
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

AVA wrote:...si incepi sa gandesti cu pacat...ImageDoamne iarta-ma!
Hi hi, pana la urma aia din Belarus au avut dreptate, Rammstein instiga la comportament imoral Image
:lol: :lol: :lol:
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Rapunzel! Oare Till asta e constient de cata imoralitate produce? De cat rau ne face? Daca noi doua vom continua sa laudam acest Macho Man creator de imoralitate si iluzii ori intram noi in conflictImage ori le dam motive baietilor de pe forum sa faca glume pe seama noastraImage...stii tu...ca abia asteapta!Image
ps. tu esti cea cu poseta roz?Image
Last edited by AVA on Wed Jun 09, 2010 2:40 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

eee.noi suntem baieti seriosi..nu facem misto de fanteziile voastre erotice cu Till..care vi se urca in asa hal la cap..incat uitati si ziua in care v-ati nascut


scz..nu m-am putut abtine :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Si nu numai cu Till...Noi avem energie...Scuze...Nici eu nu m-am putut abtineImage
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

Sylar wrote:eee.noi suntem baieti seriosi..nu facem misto de fanteziile voastre erotice cu Till..care vi se urca in asa hal la cap..incat uitati si ziua in care v-ati nascut
Te inseli amarnic! Interesul nostru pentru Till este pur de ordin fizio.... aaaa filozofic! :lol: :lol:

@AVA
Eu dau cu poseta, tu calca-i in picioare (cu tocuri cui :twisted: )
Image
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

Bravo Rapunzel... :D :D :D :D :D
Post Reply